Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 151 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ειχε περασει πολυ καιρος απο την τελευταια συνευρεση με την Νατάσα και ειπα να την επισκεφτώ.Το μωρο ηταν φωτια μεσα στο ασπρο σετ με εσωρουχα που φορουσε και περασα με το απλο 30€.Ευγενικη η τσατσα με προσφερε και πετσετα για ντουζ καθως η ζεστη εξω ηταν αφορητη και επιβαλλόταν.Μετα απο ενα 10λεπτο και οσο ειχα τελειωσει το ντουζ ερχεται η Νατάσα.
Ειμαστε και οι δυο με τα γονατα στο κρεβατι και αρχιζω να χαιδευω αυτο το υπεροχο κορμι με την απαλη επιδερμιδα.Στη συνεχεια καθομαι στο κρεβατι,η Νατάσα γδύνεται και πεφτει στην αγκαλια μου και αρχιζω να γλειφω,να ρουφαω τα υπεροχα πλαστικα βυζακια της ενω αυτην να με χαιδευει ολη την ωρα,γλειφαμε ο ενας τον λαιμο του αλλου,πεσανε και αρκετα φιλακια χωρις γλωσσα.
Στηνεται στα 4 και αρχιζω να τριβω τον πουτσο μου στον κωλο της,ενω αλλοτε τον χτυπουσα με δυναμη στο μουνακι της και τον κωλο της.Επειτα σηκωνεται οπως ηταν στα 4 και ενωνουμε τα κορμια μας,με τον πουτσο μου να τριβεται στο μουνακι της το οποιο ηταν μουσκεμα απο ωρα,ενω εγω να της ζουλαω με δυναμη τα βυζια της και να της φιλαω το λαιμο.Γυρναει,δινουμε παλι κατι φιλακια και αρχιζει να με γλειφει ολο το κορμι,ενω παραλληλα να παιζει με τον πουτσο μου που εσταζε απο καβλα.
Ξαπλωνω και αφου με γλειφει και τ'αρχιδια για πολυ λιγο περναει την καποτα και αρχιζει ενα τσιμπουκι βεντουζα.Δεν ελεγε να τον βγαλει απο τον στομα της,ενω τον καρφωνε στο λαρυγγι της για πλακα και εριχνε το σαλιο που τοσο γουσταρω.Πρεπει να με τον ρουφουσε πανω απο ενα 5λεπτο και αμα δεν την σταματουσα εγω θα συνεχιζε.
Για αρχη την βαζω απο κατω και το μωρο ανοιγει τα ποδια της τερμα τεντωμενα,ετοιμη για σπαγγατο ηταν και της τον καρφωνω στο μουνακι της και αρχιζω ενα σφυροκοπημα φωτια με την Νατασα να βγαζει δυνατες κραυγες.Μετα περναω τα ποδια της στους ωμους μου και την γαμησα σε πιο χαλαρο τεμπο και στη συνεχεια ανασηκωνει την λεκανη της,κατι σαν γεφυρα εκανε με τα χερια της να την βοηθουν σ'αυτο και συνεχισα να την γαμαω λυσαλέα ωσπου εχυσε δυνατα,τα υγρα της πλημμύρισαν τον πουτσο μου και εσταξαν και στο σεντονι,δεν βγηκα απο μεσα της αλλα ειχα ξααπλωσει πανω της και της φιλουσα τον λαιμο.
Μετα την βαζω απο πανω και με καβαλησε σαν να ηταν αμαζονα.Για αρχη ανασηκωνε μονο την λεκανη της και τον επαιρνε ολο μεσα και καποια στιγμη παταει με τις πατουσες στο κρεβατι και αρχιζει να χτυπιεται πανω στον πουτσο μου σαν τρελη ενω εγω να της τραβαω τα βυζια με δυναμη,το μουνι της να σταζει στην κυριολεξια και μετα απο λιγο εχυσα με πολυ δυνατες κραυγες,ενω η Νατάσα επεσε στην αγκαλια μου και δεν βιαστηκε να τον βγαλει απο μεσα της.
Μ'εβγαλε την καποτα και με σκουπισε τον πουτσο.Ειπαμε δυο κουβεντες και με χαιρετησε μ'ενα φιλι.
Χρονος παραμονης της στο δωματιο ενα μισαωρο.
Περασα φανταστικα και θα την ξαναδω πολυ συντομα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 26, 2015
Όνομα κοπέλας
Νατάσα
Υπηρεσίες
billys24
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
804
Πόντοι:
1.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουλίου, 2015
30 euro έδωσες και κάθισες μισή ώρα??Χμμμ;
28 Ιουλίου, 2015
Μισή ώρα με 30 ευρώ ? Εύγε αρχηγέ μου!
K
kkaramich2015
28 Ιουλίου, 2015
πολυ φαντασια εχεις ρε τυπε,αδειες γαμου βγαλατε;
31 Ιουλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ολα ειναι ετοιμα.Απλα περιμενω η αδερφη σου να δωσει το ok για την κουμπαρια.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4