Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 189 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Γαληνη η γνωστη πλεον κοντουλα Βουλγαρα με τις φυσικες μεγαλες βυζαρες,φωτογραφιες της υπαρχουν και στο αλλο σαϊτ με προσωπο κιολας.Ηταν κρισιμη η σημερινη συναντηση μας αφου την τελευταια φορα με ειχε εκνευρισει καπως και γενικα ηταν πεσμενη οποτε επρεπε να της δωσω μια τελευταια ευκαιρια της η οποια και εκμεταλευτηκε καταλληλα αφου ριξαμε ενα πολυ δυνατο και βρωμικο γαμησι οπως τις πρωτες φορες

Με ξερει πλεον οποτε λεμε καποιες μαλακιουλες στην αρχη και μετα ξαπλωνει διπλα μου και αρχιζει να μου παιζει τον ηδη σηκωμενο πουτσο κι εγω ρουφαω τις βυζαρες της...
Γδυνεται εντελως οποτε την ξαπλωνω μπρουμυτα και χωνω τον πουτσο στα κωλομαγουλα για το πουτσοτριψιμο,χουφτωνω και δυνατα τις βυζαρες και κοιταζομαστε και στον καθρεφτη Γλώσσα

Τσιμπουκι καλο οχι ιδιαιτερα βαθυ αλλα πιεζει καλα το πουτσοκεφαλο,τον βαραει και πανω κατω οποτε το ευχαριστιεσαι...
Πρωτη σταση πισωκολλητο που τη γαμησα δυνατα χουφτωνοντας τις βυζαρες απο μπροστα,μετα την εβαλα απο κατω σε πιο χαλαρο τεμπο με αγκαλιτσες και ναζακια και γλωσσοφιλα...
Μετα ανεβηκε απο πανω οπου εδωσε ρεσιταλ παλι,ειναι πραγματικα απαιχτη απο πανω κουνιεται σαν κομπρεσερ αλλα μονο τη μεση της πανω κατω,καποια στιγμη κουραστηκε οποτε την γυρισα παλι πισωκολλητο τη γαμησα σε πιο χαλαρο τεμπο και την εχυσα και στην κωλαρα της στη χαραδρα και τη σουφρα της και ετρεχαν και τα χυσια στο σεντονι και της τα πασαλειψα και λιγο στα κωλομαγουλα

Συμπερασμα...την εσωσε την κατασταση και μου ξηγηθηκε πολυ καλα αυτη τη φορα,ειναι στανταρακι για μενα απλα εχει λιγο περιεργο χαρακτηρα και καμια φορα σε ξενερωνει.Στο σεξ ομως ειναι καθηγητρια και αμα την πετυχεις ορεξατη θα περασεις τελεια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 20, 2015
Όνομα κοπέλας
Γαλήνη
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.314
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού