Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε σήμερα το μεσημέρι στις 12.30. Διαβάζοντας την κριτική του Ντε Βίτο ότι η Μάντα μεταστεγάστηκε εδώ αφού έφυγε από το Φυλής 74 και πέρασε καλά , ήρθα εδώ για να την δοκιμάσω πάλι. Την Μάντα την είχα πάει Ιούλιο του 2013 σε βόλτα που είχα κάνει με τον μπέμπα και τον φούρναρη ο οποίος την πήρε και αυτός μετά από μένα. Είχα περάσει καλά τότε και το μόνο που είχα εντοίσει τότε ήταν πρόβλημα στο επικοινωνιακό.
Παρουσιάστηκε μόνη της στο σαλόνι ανακοίνωσε κλασσικά κώλο , ενώ μου είπε μόνο για σένα (κάτι που πιθανός το λέει επιλεκτικά)και ελεύθερο στοματικό. Τώρα πια μιλάει και καταλαβαίνει καλά ελληνικά , έχει φτιάξει στο σώμα μίας και έχει χάσει κάποια κιλά ενώ το πρόσωπο της πάντα το έβρησκα ενδιαφέρον. Είναι 26 χρονών Ρουμάνα , σώμα με λίγα πιασιματάκια 2άρι βυζί ενώ το μαλλί το πίανει πίσω μέσα στο δωμάτιο.

Φρεσκαρίστηκα και την περίμενα ξαπλωμένος στο κρεβάτι , ήρθε στο δωμάτιο με καλή διάθεση , ανέβηκε όρθια στο κρεβάτι και άρχισε να βγάζει αρχικά το μάυρο σι θρού φορεματάκι της καθώς και το σουτιέν της , στρίνγκ δεν φόραγε, έτριψε λίγο το μουνάκι της και ανέβηκε από πάνω μου.

Ξεκίνησα να φιλάω και να δαγκώνω τις ρόγες της , έπαιζα με το μουνάκι της και με την κωλοτρυπίδα της , ήταν δεκτική , φιληθήκαμε , στην αρχή ήταν λίγο διστακτική αλλά στην συνέχεια έπεσαν παθιασμένα γλωσσόφιλα. Ήρθε από τα πλάγια του κορμιού μου και άρχισε να με φιλάει στο στήθος . Με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό , της είπα όχι , μου είπε αν μπορώ να πάω στον νιπτήρα να πλυθώ , της είπα ότι πλύθηκα αλλά αν θέλει να ξαναπλυθώ. Σηκωθήκαμε μαζί και περπατήσαμε μέχρι τον νιπτήρα πίσω από το παραβάν.

Γύρισε στο κρεβάτι και με περίμενε με ανοιχτά τα πόδια ενώ έτριβε το μουνάκι της. Ξάπλωσα , πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , πίπα καλή και χωρίς χέρι , την γύρισα σε στάση 69 όπου για τουλάχιστον ένα πεντάλεπτο έγλυφε ο ένας τον άλλο , έδειξε να της αρέσει.

Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση ιεραποστολικό . Τα πόδια της και η στάση της επέτρεπαν βαθιά διείσδυση ενώ ανταλλάσαμε και γλωσσόφιλα , την γαμούσα , έκοψα ρυθμό για να παρατείνω την πράξη , ασχολήθηκα με τις ρόγες της , της δάγκωνα και τις τράβαγα με τα δόντια μου , λίγος ανεκτός πόνος που κατάλαβα ότι της άρεσε , συνεχίσαμε λίγο ακόμα σε ιεραποστολίκο. Αλλαγή στάσης και στήσιμο στα τέσσερα. Πρώτα πισωκολλητά από μουνι σε έντονους ρυθμούς όπου αντέχει χαλαρά. Μετά από κάνα 4λέπτο ζήτησα να γαμίσω το κωλαράκι της. Σάλιωσε το ένα δάχτυλο της και το έβαλε στην κωλοτρυπίδα της. Άνοιξε και με τα δύο χέρια της τα κωλομέρια της και μου είπε έλα. Μπήκα μέσα στην κωλοτρυπίδα της σχετικά εύκολα. Δυνατό κωλογαμίσι χωρίς να κλέβει και να διαμαρτύρεται , στην συνέχεια την έκανα ένα με το κρεβάτι , έβγαινα από μέσα της και έμπαινα ξανά βαθιά μέσα της , είχε γυρίσει το κεφάλι της και έψαχνε τα φιλιά ,μου , μετά από μερικά λεπτά τελείωσα. Βγήκα από μέσα της δεν σηκώθηκε από το κρεβάτι και μου έπιασε την συζήτηση. Μου είπε ότι είναι καλύτερα τώρα που έχει έρθει σε αυτό το σπίτι.

Σηκώθηκα πλύθηκα , πλύθηκε πήρε το σουτίεν και το φορεμα της στα χέρια μου έδωσε ένα πεταχτό φιλί και έφυγε. Στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω από 15λέπτο. Δεν βιάστηκε καθόλου , δεν έδειξε αγχωμένη με τον χρόνο όπως έκανε στο Φυλής 74 , είναι ευχάριστη δεκτική συμμετέχει και ποια το έχει και στο επικοινωνιακό. Θα την ξαναπάρω σύντομα για να αποφασίσω αν θα την προσθέσω στην λίστα μου με τα στανταράκια μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 28, 2015
Όνομα κοπέλας
Μάντα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
190.022
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού