Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 26 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μπαίνω στο τσαρδί αυτό και όπως αναμενόταν βλέπω τη θεία Λίζα, κάτι μέσα μου με έστειλε στο δωμάτιο, ρομαντική κίνηση σε μια κυρία παλαιάς κοπής όπως και το τσαρδί. Η Λίζα είναι 50αρα, από Ελλάδα, Σάμο, με μέγαλα μαστάρια, τρομακτική φάτσα, και κοιλιά σαμπρέλα, η φωνή της και η υπόσταση της βγαλμένη από κωλόμπαρο της Τρούμπας ... το δωμάτιο καλτίλα, σα να ήμουν επαρχία, θα ακολουθήσουν φωτό στο ''ρομαντισμός και μπουρδέλα''

Μπαίνω, γδύνομαι και έρχεται η μαντάμ ... ξεκινάμε χαμόυρεμα σοφτ στο κρεβάτι ενώ η διάθεση της ήταν παραπάνω από το πρέπον, της το έκοψα μαχαίρι και συνέχιζα να γεύομαι τα μαστάρια της ενώ αυτή καθ όλη την διάρκεια μιλούσε λέγοντας μου βρωμόλογα, μου χάΙδευε τους όρχεις απαλά και της είπα για τσιμπούκι, το τσιμπουκάκι της καλό χωρίς χέρι και αργό, μαστορικό θα έλεγα ... σε μια φάση ξενέρωσα για κάποιον λόγο και ήθελα να την διώξω, με την κουβέντα όμως μου είπε '' Όχι θα κάτσεις εδώ και θα τελειώσεις'' και έτσι ξανά βρήκα την καύλα μου ενώ την είχα στα πλάγια μου και την χούφτωνα αυτή έπαιζε την μουνάρα και μου έλεγε κα΄τι κουφά σαν αυτά που ακούγαμε στις ροζ γραμμές τηλεφώνου, τέλος πάντων .. βρήκα την χαμένη μου χαρά και ενώ με ανέβασε ψυχολογικά η κυρία ξεκινάω να την γαμάω στα τέσσερα, αυτή δεν έβαλε γλώσσα μέσα της .. το μουνί της στενό με είχα δαγκώσει η μήτρα της αυτή να βγάζει την γλώσσα της και να είναι τελείως έκφυλη σε αυτά που μου έλεγε ... την γυρνάω και με κάνει Ισπανική ενώ μου τον έπαιξε ... τον αναλαμβάνω εγώ και μέσα στα βυζιά της την έχυσα ... τα λέμε για λίγο στο όρθιο και φεύγω ...


Τελικά δεν ήταν και τόσο άσχημα, αν και θα ήθελα να μίλαγε λιγότερο μέσα ... καθώς θυμήθηκα εποχές ροζ γραμμών !!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λίζα
Υπηρεσίες
Roumanolagnos1313
Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
127
Πόντοι:
146
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, TRAVALIAROS

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουνίου, 2015
Πόση ώρα έκατσε στο δωμάτιο μύστη;

Ωραία κριτική Ναι!
28 Ιουνίου, 2015
Ήρωας.....ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
28 Ιουνίου, 2015
@redmanftw 12-15 λεπτά !!
28 Ιουνίου, 2015
Μια Λιζα Ελληνιδα,σε τετοια ηλικια,ξανθια ειχα παρει παλια στο Ιουλιανου 71.Βυζαρες,προστυχο προσωπο,κωλαρα,πιασιματα,φωνη Τρουμπας οπως ειπες και το χειροτερο αξυριστη στη περιοχη.Και να λεει κατα τη διαρκεια,συνεχεια λογια ξεσηκωτικα υποτιθεται,ξενερωτα και σπαστικα για μενα.
28 Ιουνίου, 2015
@billy13 πως από Νέλλυ στο Κων166β κατέληξα στη Λίζα Μεγάλο χαμόγελο

@kolletis την θυμάμαι στο Μαγνησίας το πρώτο όπως ανεβαίνουμε, πρωινή βάρδια ... by the way η κυρία μένει Κυψέλη !!!
28 Ιουνίου, 2015
Φίλε ηρωική κατάθεσηΠροσκύνημα.
Το κατάστημα είναι ανοιχτό και βράδυ αργά? 2-3 φορές που έχω περάσει μετά τις 23:00 βρήκα φώτα σβηστά και σκιάχτηκα να μπω μην βγει κανένας Δράκουλας από μέσα.
28 Ιουνίου, 2015
@giorgiodelafuentes όχι το μαγαζί κλείνει τα μεσάνυχτα ... απογεύματα δουλεύει σίγουρα, πρωινά δεν είμαι σίγουρος ... το είχα ανάγκη αυτό το περιθωριακό γαμήσι, να είσαι καλά ... Καπέλο
28 Ιουνίου, 2015
Και εμενα πήγε το μυαλό μου, όπως γράφει ο Kolletis, στη Λιζα απο ιουλιανου 71. Ελληνίδα, κοντη, ξανθο μαλλι, σκαμμενο και σκληρό πρόσωπο, βραχνιασμενη τσιγαρόβια φωνη, βυζαρες πεσμενες, πακα στην κοιλια, κωλαρα, μπουταρες με κυτταρίτιδα. Μετρια στο σεξ, απέφευγε τις βαθιες διεισδύσεις, προστυχα βρωμολογα που τα ελεγε με ψευτικο τρόπο.
Ομως εβγαζε μια περιεργη καυλα...
Πρόκειται για την ίδια?
29 Ιουνίου, 2015
Το πορνοεισητήριο στο συγκεκριμένο ίδρυμα κοστίζει 10$??? Καπέλο
29 Ιουνίου, 2015
@iakwvos 20 ευρώ είναι ρε συ !!
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2