Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αρκετες φορες εχω καταθεση σε αυτο το κοντοπουπανο Ρουμανακι με το ομορφο σεξι
προσωπακι τις πεταχτες ρωγες στα βυζακια και το ωραιο κορμι.
Φυισκα με γνωρισε στο σαλονι και κατευθειαν με επιασε απο το χερι και με εβαλε σε δωματιο.
Το δωματιο βρωμικο πατωματα κρεβατια να τριζουν η κατασκευη πολυ παλια νομιζα
οτι θα πεσει και θα με πλακωσει.
Το βανεσακι ηρθε και μετα απο λιγη κουβεντα την ξαπλωσα και ρουφαγα τα βυζακια της
η ιδια εδειξε να της αρεσει..
Μου περασε καποτα και αρχισε μια ζωηρη ωραια πιπα, την εκοψα γιατι ημουν πολυ καβλωμενος
και την ανεβασα απο πανω οπου κουνιεται καλα,την εβαλα κανονικη σταση οπου της τον εμπηγα δυνατα
και βαθια μεσα στο μουνι ενω αυτη αναστεναζε,την εστησα στα 4 οπου την καβαλησα και
προσπαθουσα να τον βαλω οσο πιο βαθια μπορω μεσα στο μουνι της, καποια στιγμη την ρωτησα
παει και αλλο μεσα βανεσακι μου ?? αυτη γυρισε και με κοιταξε με αυτα τα ωραια πονηρα ματακια της
και μου ειπε με ναζι μεχρι εδω μου μπαινει (δειχνοντας τον αφαλο της) θελεις κ αλλο ??
την σφυροκοπησα για λιγο ακομα σε αυτη τη σταση και απαλαχτηκα απο μπολικο σπερμα που μου επρηζε τους
ορχεις.


Ενα καλο κοριτσι που δεν δυσανασχετει και αντεχει δυνατο γαμησι, στο σφυροκοπημα που της ριχνω
στα τεσσερα ακουω τους πιο αληθινους αναστεναγμους που εχω ακουσει απο κοπελα της δουλειας, τον τρωει
ποναει και της αρεσει, για αυτο μου αρεσει και εμενα το βανεσακι.
Αν και αργησα λιγο στο δωματιο και με κοσμο στο σαλονι ο τσατσος σαρουμαν δεν με ενοχλησε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βανέσα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.606
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουνίου, 2015
Βάρδια Δημήτρη?
25 Ιουνίου, 2015
Τίτλος όλα τα λεφτά ΜατάκιΚουλΚαπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2