Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 124 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Παρέα με συναγωνιστή της άταχτης πιάτσας και ύστερα από ποτική ηδονή, ο δρόμος μας βγάζει στα σοκάκια του στουντιακού έρωτα ... ο μέγας οδηγητής με ενημερώνει πως στο Κων80 εργάζεται η Πένυ και αμέσως πάμε να δούμε.
Είσοδος έξω από το κουζινάκι του οίκου όπου βγαίνει απευθείας η Πένυ. Αμέσως κάβλωσα με τις πλαστικές μεγάλες βυζάρες της και το σκυλέ της πρόσωπο και είπα να μπω στο απλό πρόγραμμα των 50 ευρώ.
Είσοδος στο δωμάτιο, και ενώ η Πένυ είχε δωμάτιο δεν άργησε να έρθει, αφού πρώτα έκανα ντουζ ...
Με βρίσκει στο κρεβάτι όπου έρχεται ολοταχώς πάνω, ξεκινάμε με ένα γλωσσόφιλο λίγων λεπτών και μετά μπαλαμούτι φιλιά στο στήθος της στα κωλομάγουλα και λίγο στο κωλί-μουνότρυπα της. Αυτή είχε βάλει καπότα και με πίπωνε ενώ τον έπαιζε. Να πω κάπου εδώ πως δεν ήμουν έτοιμος καθώς το ποτό μιλούσε, ίσα ίσα που με έφτιαξε ... την πετάω ανάσκελα και ανεβαίνω από πάνω της όπου αρχίζα να φιλάω τις βυζάρες της με μανία ενώ αυτή προσπαθούσε να βάλει το καυλί μου στο μουνί της, της το βάζω και αρχίζω να την γαμάω ενώ χούφτωνα τα βυζιά της και πότε τα φιλούσα, φιλιά σε λαιμό δεν ήθελε καθώς είχα γένια. Επόμενη σταση στα 4 όπου εκεί δεν είχα καθόλου καλή στύση και μόνο με το θέαμα έχυσα ... καθόμαστε στο κρεβάτι και της λέω πως δεν ήμουν καλά ... όχι μου λεει τα φιλιά στο στήθος ήταν πολύ ωραία.Κεφάλι σε τοίχο! το γαμήσι της λεω, δεν ήμουν καλά ... και μου απαντά πως της έκανε εντύπωση πως τελείωσα όντας κακός ... αφού μιλήσαμε κανένα πεντάλεπτο στο δωμάτιο για πολλά θέματα, έφυγε ....

Η πέννυ είναι ένα αλβανικό σκυλί, μου είπε πως είναι από Γεωργία μεγαλωμένη εδώ Κεφάλι σε τοίχο! η οποία σου βγάζει να την γαμήσεις σα να μην υπάρχει επόμενη μέρα, δεν ευχαριστήθηκα και δεν μπορώ να πω πως θα την ξανά τιμήσω στο μέλλον, δεν φταίει αυτή, δεν φταίω εγώ ...Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Πένυ
Roumanolagnos1313
Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
127
Πόντοι:
146
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουνίου, 2015
Χμμμ;ο μοναδικος που δεν την βρηκε με την Πενυ
17 Ιουνίου, 2015
Μικρέ,απαράδεκτος...
Έδωσες 50€ για εντελώς απλό πρόγραμμα...;
Περιμένω το επόμενο "χτύπημα" σου να είναι ανάλογο,ενός "Roumanolagnos1313"...Καπέλο
17 Ιουνίου, 2015
@Mkavlos εγώ είχα το θέμα μύστη μου ... όχι η Πένυ

@billy13 κανουμε και λάθη, τι να κάνουμε ... θα επανέλθω οσάκις ο εξάστερος στο μπάσκετ !!Καπέλο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3