Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 24 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά την ενημέρωση του KRITIKOS1985 στο forum για επιστροφή της Νόρας, μπήκε ο δευτερος στόχος της ημέρας. Η κοπέλα επέστρεψε ξανά στα Χανιά, μετά από περίπου ένα εξάμηνο που ξόδευε αυτά που είχε βγάλει Χαμόγελο

Μαζί της έφερε και την κωλάρα της, που νομίζω ότι ίσως μεγάλωσε λίγο ακόμα, αλλά παραμένει όμορφη για τα δικάμου δεδομένα, Αρκετά σφικτή, με όμορφο δέρμα, και ιχνος κυταρίτιδας, αν και έχει λιγάκι περιτό λίπος στην κοιλιακή χώρα.

Στα των υπηρεσιών. Όρεξη για κουβεντούλα για να νιώσεις πιο άνετα, αν και εμένα με θυμήθηκε από το προηγούμενο σπίτι. Χαμούρεμα ελεύθερα και παντού, σκαμπιλάκια στα κωλομέρια, γλυψίματα παντού, αλλά όχι γλωσσόφιλα.

Όταν το όργανο σηκώθηκε, πέρασε προφυλακτικό, και γύρισε σε reverse cowgirl, μια και είχα παινέψει την κωλάρα της. Την έσφιγγα, την ζούληζα, και πέρασα και το δάκτυλο μου από την πίσω της τρυπούλα.

Για μεγαλύτερη απόλαυση την γύρισα στα 4, όπου την σφυροκόπησα αρκετά, μέχρι την ολοκλήρωση.

Έμεινε μαζί μου για μερικά λεπτά ακόμα, και είπαμε τα της ζωής μας στο 6μηνο που πέρασε.

Μια γενικά επιτυχημένη επίσκεψη, που σίγουρα θα επαναληφθεί.

Φυσικά η δική μου εμπειρία δεν προϋποθέτει ότι και τυχόν δική σας θα είναι αντίστοιχη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 12, 2015
Όνομα κοπέλας
Νόρα
GioCha
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
108
Likes:
2.734
Πόντοι:
2.911
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, lkjhgfdsaa, jerrone και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού