Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 124 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τόσες κριτικές έχουν γραφτεί για αυτή την κοπέλα αλλά μετά την συνάντηση της Τρίτης ήρθε η ώρα να διηγηθώ κι εγώ την δική εμπειρία με αυτό το τρελό κορίτσι. Είχα κανονίσει ένα ραντεβού σε ξενοδοχείο μέχρι που είδα οτι δουλεύει η Πένυ και το ακύρωσα. Ραντεβού υπάρχουν πολλά Πένυ όμως μόνο μια.
Φτάνω λοιπόν στο Κ80 και μπαίνω στο σαλόνι με ένα άλλο παλικάρι. Μετά από κάποια αναμονή έρχεται το ουρί με λυκνίσματα και την πέφτει στο παλικάρι δίπλα μου. Κατεβάζει το βρακάκι και χαιδεύει την πίσω πόρτα με το σαλιωμένο δαχτυλάκι της ενώ ταυτόχρονα δάγκωνε το εργαλείο του συναδέλφου. Ένοιωθα οτι έπαιζα σε τσόντα...
Αφού είχαμε ένα αφοπλιστικά ειλικρινή διάλογο για της προτιμήσεις της ανάμεσα σε πρωκτικό και κολπικό σεξ διέκρινα ότι όταν αυτή η γκόμενα μιλάει για το σεξ δίχως ντροπές και φράσεις κλισέ σεξουλιάρα φούλ.
Αφού φτιάχτηκα από τα οπτικά και ηχητικά εφέ μπήκα στο δωμάτιο
Μπαίνει μέσα η καύλα κι αρχίζει ένα τσιμπούκι όλα τα λεφτά. Της χαιδεύω το μουνάκι και τρελαίνεται. Αρχίζουμε το σεξ ιεραποστολικά και ξεκινάει τα "ναι καριόλι σκίσε με" και τέτοια κι εγώ να τρελαίνομαι. Αλλάξαμε στα τέσσερα και κι εκείνη να ουρλιάζει "γάμα με" πραγματικά μέχρι έξω πρέπει να μας άκουγαν. Αλλά το βατερλλό έγινε στα πλάγια της χουφτώνω το κώλο και έσμπροχνα όσο πιο δυνατά γίνεται κι αυτό το κολί της είναι τρέλα, δεν είναι σα ζυμαράκι αλλά σφιχτό σα πέτρα. Σε μια φάση τη λέω "τσίτα το κωλαράκι" και της χαϊδεύω το κωλομάγουλο κι μετά τσατ, της άρεσε κι ήθελε κι άλλο...
Το γαμήσι συνεχίστηκε σε αυτή τη στάση για κάνα δεκάλεπτο με όσες δυνάμεις είχα και σφαλιάρες και κραυγές εκατέρωθεν που δε θυμάμαι κι εγώ τι λέγαμε.
Το τελείωμα πανηγυρικό με το ένα χέρι να τον παίζω και με το άλλο να τρίβω το μουνί της τα είχα παίξει...

Τέτοιο γαμήσι είχα καιρό να κάνω, τι να πω γι' αυτή την κοπέλα για το σαλονάρισμα; άψογη, το γαμήσι; σούπερ, χαρακτήρας; έξω καρδία!

Όσοι δεν πήρατε πάρτε κι όσοι πήρατε ξαναπάρτε!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 09, 2015
Όνομα κοπέλας
Πένυ
BigJumper
Σπουδαίος
Εγγραφή:
1 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
838
Πόντοι:
2.972
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού