Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 148 10
Cinema 431991
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Γενική Εντύπωση
 
9.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
9.0
Ποιότητα προβολής
 
6.0
Παρασκευή βράδι και είχα τεράστια ανάγκη καλτ σκηνικό σε πορνοσινεμά Μεγάλο χαμόγελο.Κατά τις 23:30 φτάνω στο τσοντάδικο όπου βλέπω αρκετές σάπιες λούγκρες και τίποτα ενδιαφέρον να παίζει.Για κανα 2ωρο το ίδιο σκηνικό ώσπου κατά τις 01:30 έσκασε μύστη πορνιάρης παππούς με τραβεστί και αρχικά κάθισαν στον δεύτερο καναπέ στα αριστερά.Εννοείται μόλις τους πήραν χαμπάρι μαζεύτηκαν καμια 10αρια μύστες γύρω τους και χάζευαν το τραβεστί να τσιμπουκώνει τον πορνοπαππού :pipa1: :pipa2:.Οι περισσότεροι τον είχαν βγάλει έξω και ξεκίνησαν να πιρφορίζουν,ώσπου ο παππούς λέει'' εντάξει παιδιά,καλά ήτανε??''Κάπου εκεί λέω θα στράβωσε μιας και προς στιγμήν άρχισαν να σπάνε οι μύστες από γύρω τους,όμως το τραβεστί άρπαξε έναν και άρχισε να τον τσιμπουκώνει ενώ ο πορνόγερος του μαλάκιζε τον πούτσο Χαχαχα! Χαχαχα!.Αμέσως μαζεύτηκαν και πάλι όλοι από γύρω τους και ξεκίνησαν να τον παίζουν.Μόλις έχυσε ο μύστης σειρά πήρε ένας μαλλιάς και αμέσως μετά ήρθε η σειρά μου Πλατύ χαμόγελο Πλατύ χαμόγελο.Το τραβεστί πραγματικά δεν χόρταινε τα καυλιά,ρούφαγε με μανία και έφτυνε το καυλί μου,ενώ γούσταρε και πουτσοσκάμπιλα Ναι! Ναι!.Σε κάποια στιγμή ξεκινάει να πιπώνει τον δικό της (παππού) και μου στήνει την κωλάρα της.Αρχικά δεν μπορούσα να μπω,ήταν αρκετά στενή,οπότε μου λέει ''φτύστο καυλιάρη'' και όντως μετά από 2-3 φτυσίματα μπαίνω στο κωλάντερό της Κατσικογάμης :fuck2: το οποίο και ξεσκίζω δυνατά,ενώ με επικροτούσαν οι υπόλοιποι μύστες του σινεμά.Αφού δίνω τα απαραίτητα κωλοσκάμπιλα χύνω απαξιωτικά και παραχωρώ την θέση μου στον επόμενο καυλωμένο μύστη :wanker: :wanker:.Βγαίνω έξω,κάνω 2-3 τσιγάρα και μπαίνοντας ξανά βλέπω το τραβεστί απτόητο να συνεχίζει να τσιμπουκώνει μύστες και να ξεσκίζεται.Ο μαλλιάς που ήταν πριν από μένα είχε πάει και δέυτερη φορά Ναι! Ναι!,ενώ έταιρος πορνοπαππούς είχε κάτσει ακριβώς δίπλα στο τραβεστί για να σχολιάζει τα σκηνικά Μαλακία Μαλακία.Είχε πάει 02:45 και βλέπω το ζευγάρι να κάνει διάλλειμμα και λέω λογικά θα φύγουν,αλλά το τραβεστί είχε κι άλλη ανάγκη από ψωλή,οπότε τους βλέπω να ανεβαίνουν στον όροφο και να αράζουν στους σκοτεινούς καναπέδες,τέρμα δεξιά.Ο πορνόγερος συνοδός δέχεται και πάλι τσιμπούκι από το τραβεστί ενώ διάφοροι καυλωμένοι μύστες πάιρνουν σειρά για να του σκίσουν το κωλαράκι :fuck2: :fuck2:.Μαζί και ο σχολιαστής παππούς που ρώτησε τον άλλο'' τι έγινε τώρα έχυσες'' και τι έκανε τώρα ''τα καταπιε'' Χαχαχα! Χαχαχα!.Μετά ρώταγε αν θέλει κανείς να χύσει την αλεξάντρα(έτσι έλεγαν το τραβεστί) στο πρόσωπο αλλά όσοι είχαμε απομείνει μας είχε ξεζουμίσει όλουςMoney MouthΣπασίκλας,οπότε μιας και είχε πάει 03:30 ήταν μια καλή ώρα να πάω να φάω ένα απαξιωτικό μπεργκερ Κουλ Κουλ.Η αλεξάνδρα δήλωσε πρωτάρα σε αυτόν τον σινεμά και μιας της άρεσε το ξέσκισμα που της προσφέραμε υπόσχεθηκε ότι θα το ξανατιμήσει σύντομαΝαι!Ναι!
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.338
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, antiosmuchachos

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Μαΐου, 2015
ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
25 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σε πιο νορμαλ -απογευματινές- ώρες δεν παίζει τίποτα με κανα cross?
01 Ιουνίου, 2015
τι ωρα εχει πολυ κοσμο??
ΜατάκιΜατάκιΜατάκι
02 Ιουνίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Aπόγευμα μύστη μετά τις 18:00 μέχρι τις 24:00 καθημερινές και παρασκευή σαββάτο μέχρι να κλείσειΚαπέλο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4