Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 67 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετα απο μια βολτα στους αμαρτωλους δρομους του Μεταξιου χωρις ανευρεση ικανοποιητικου στοχου , κατεληξα στο υπογειακι .
Παρουσιαση εκανε η Μαιρη που φορουσε μπουστακι και τυρκουαζ σταρακια . Η αλλη κοπελλα αν και καλουλα ηταν αλλου για αλλου οποτε προτιμησα τη Μαιρη .
Γεματουλα με 2αρι στηθος σφιχτο αλλα για τα γουστα μου καλη .
Αναμονη μικρη στο δωματιο .
Socializing συντομο και φιλικο και μετα προκαταρκτικα .Ισπανικη , γλυψιμο στο στηθος , χαϊδεμα των εργαλειων . Φορεμα αλεξιπτωτου και βαθια πιπα δυναμικη .
Καπου εκει καταλαβα οτι λογω κουρασης και φορτισης των ημερων η καταθεση θα ητο δυσκολη . Ιεραποστολικο με σφυροκοπημα για 4-5 λεπτα . Μετα ηρθε απο πανω και στο τελος τη γυρισα στα 4 . Αλλο ενα δυναμικο σφυροκοπημα για 4-5 λεπτα αλλα φαινοταν οτι δεν θα υπηρξε αδειασμα . Ντεφορμε τραβηχτηκα παρα το οτι μου ελεγε να μεινω μεσα της .
Δεν ειχα και πολλα κουραγια οποτε εβγαλα το σκουφακι . Με μαλωσε και εφερε καινουργιο . Της ειπα οτι δεν πειραζει αλλα εκεινη συνεχισε μια σουπερ πιπα στη διαρκεια της οποιας ειχε στηθει ωστε να εχω προσβαση οπου ηθελα . Μετα απο 3-4 λεπτα ηρθε η εκτονωσις .
Την ευχαριστησα για την προσπαθεια . Μου απαντησε πως της αρεσε κατι που ειχα πει στην αρχη : Οταν διαλεξα της ειπα οτι την προτιμησα γιατι την ηξερα και μαζι της περναγα παντα καλα .
Καποιες φορες τελικα αξιζει να δινουμε τα ευσημα εκει που πρεπει .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαίρη
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
12 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
14
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαΐου, 2015
Έτσι πρέπει,να διαφημίζονται οι καλές υπηρεσίες!
19 Μαΐου, 2015
Φίλτατε συναγωνιστή έχω περάσει και εγώ με την κοπέλα είναι μια ξανθιά αν λέμε την ίδια Ματάκι
Την ματώνει την φανέλα Ναι!
R
rotakis1
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2