Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 177 10
Sex Studio 163390
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ενα μηνα μετα ξανα καρφωτος στη θεια Μονικα με τα τρελα γαμησια γιατι σημερα ειχα κεφια για γενικο ξεπατωμα.Ανοιξε η ιδια αφου τσατσα δεν εχει,δεν ειχε πελατη εκεινη την ωρα και περασα κατευθειαν στο πολυ σκοτεινο δωματιο που ταιριαζε με το ολο καλτ σκηνικο που θα ακολουθουσε...

Μετα απο κανα δυο λεπτα ηρθε στο δωματιο πλακωθηκαμε στο μπαλαμουτι κατευθειαν,γλωσσοφιλα,δαχτυλο στον κωλο χωρις σαλιο,κωλοσκαμπιλα,μπινελικια και ολα αυτα που γουσταρει η Μονικα και την αναβουν.
Επεσε σαν λυσσασμενη στον πουτσο μου και στ'αρχιδια και μου τα εγλειφε με μανια και πολυ σαλιο,με κοιτουσε στα ματια και τσιμπουσε τα βυζια της.Καυλωσα αμεσως
συνεχισε για ωρα το γλειψιμο και μετα την εστησα στα 4 στην ακρη του κρεβατιου...
Την εγλειψα κι εγω τον κωλο,την εριξα κατι πολυ δυνατες και αγριες σφαλιαρες στα κωλομαγουλα και ετσι οπως ημουν ορθιος απο πανω κι αυτη στα 4 της τον καρφωσα ολον μεσα στον κωλο,ουρλιαξε στην αρχη αλλα μετα γουσταρε και συνεχισα να την καρφωνω ετσι,περασα και το χερι μου απο μπροστα και σφαλιαριζα το μουνι της και τρελαθηκε απο την καυλα ενω συγχρονως την εβριζα με κλασσικες ατακες...καριολα,ξεκωλιαρα,σε σκιζω,γαμιολα και αλλα τετοια χαριτωμενα...δεν παρεξηγειται καθολου ισα ισα που λειτουργει καλυτερα Εμμμμ

Και μετα τι κανω ρε μαγκες?...τσοντα σκετη ειμαι ο ατιμος Κουλ την βαζω στη μεση του κρεβατιου,παταω με τις πατουσες στο στρωμα και της το χωνω στον κωλο και γερνω και λιγο μπροστα οποτε ο πουτσος εχει παρει σχεδον κατακορυφη διευθυνση και σκιζει την κωλοτρυπιδα οπως κανουν οι γυμνασμενοι στις τσοντες.Ειναι πολυ κουραστικη σταση αλλα ειχα τετοια καυλα εκεινη τη στιγμη που δεν καταλαβαινα τιποτα.
Ε αφου την εσκισα για ωρα καποια στιγμη δεν αντεχε αλλο οποτε τη γαμησα απο το μουνι αρχικα στα 4 και μετα απο κατω σε αργο τεμπο και εφτασα σε πολυ δυνατο χυσιμο να τιναζομαι πανω της σα να με χτυπαει ρευμα.
Πολυ ωρα μπλα μπλα μετα,το συνεχισαμε και λιγο στο σαλονι και εφυγα.

Συμπερασμα...η Μονικα παιζει χωρις αντιπαλο στην κατηγορια της,ειναι λυσσασμενη για πουτσο και το δειχνει.Αν εχετε τιποτα εφηβικα απωθημενα απο τσοντες στη Μονικα χωρις δευτερη σκεψη,θα σας τα κανει ολα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2015
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.312
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού