Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 68 10
Sex Studio 83016
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Την Γωγω την εβλεπα καιρο τωρα, ειναι ενα ομορφο πιπινακι μαυρομαλικο 21-23 χρωνων καπου, ομορφουλα και σωματακι λαμπαδα, τα σχολια και οι κριτικες της παραπεμπουν σε κομοδινο ολκης, οποτε αυτο με κρατουσε μακρια της, εκεινο το βραδυ που επελεξα να την πληρωσω οι επιλογες ηταν μετρημενες οποτε ειπα να δοκιμασω την Γωγω αν και ηξερα οτι ειναι κομοδινο, το οτι θα ηταν ομως τοσο φολα μεσα στο δωματιο δεν το περημενα...το εισητηριο ηταν 40€ για ακαποτη πιπα.
Στο σαλονακι ειναι παγιδα το μικρο, κανει γλυκιες και χαμογελα, δεν παραπεμπει σε τιποτα με το τι θα συναντησεις μεσα στο δωματιο, εκει την πατανε πολοι. Επρεπε να το περημενω, μιας και η τσατσα η γνωστη που δουλευε Κατεχακη, με Εμμα και Σιμονα παλαιοτερα, παντα οταν ηξερε οτι η κοπελα ειναι καλη, εγγυοταν με επιστροφη χρηματων, τροπαριο που δεν ακουστηκε εκεινο το βραδυ.
Το δωματιο καλο, καθαρο με το χαρτι να κανει βολτα στον νυπτηρα, πετσετες απουσιαζανε. Η μικρη μπηκε μεσα λες και μολις εμαθε οτι πασχει απο ανιατη μη αναστρεψιμη παθηση, και οι μερες της ειναι μετρημενες, τα μουτρα ηταν μεχρι το πατωμα, προσπαθησα να της την πεσω στα ορθια αλλα με αποτομο τροπο μου ελεγε να ξαπλωσω για να ξεντυθει, εκει επρεπε να την στηλω να φυγει αλλα ειπα ασε να δουμε τι θα γινει, δεν περημενα με ενα τοσο ομορφο πιπινακι να φυγω με τα σκαγια γεματα, αφου ξεντυθηκε προσπαθησα να παιξω με τα φυσικα νεανικα βυζακια της τα οποια ειναι λαχταριστα, η σταση της ηταν να παει καρφι στον πουτσο να τελειωνει, αφου τον καθαρησε με εναν μουρομαντηλο, αρχισε μια χαλια πιπα που δεν συγγρινετε με τιποτα, μονο κεφαλακι εγλυφε με αηδια, για αρχιδια ουτε τα κοιταξε, μουνακι δεν αφησε να ποιασω ουτε για πλακα, οι απαντησεις που επερνα κοφτες αποτομες με μια δοση αγενειας, γενικα εβγαζε μια ξυνιλα γαμησετα.!! Το σεξ ηταν η απολυτη αποτυχια σε ολο της το μεγαλειο, ο τροπος που αρνιοταν και μιλουσε επεξε μεγαλο ρολο να με ξενερωσει, ιεραποστολικα πτωμα, απο επανω κουνιοταν αχαρα, στηθηκε στα 4αρα και τραβιοταν ολο μπροστα, μπρουμητα να την γαμησω δεν δεχτηκε, συκωθηκα ορθιος στην ακρη του κρεβατιου, το ιδιο σκηνικο, να τραβιετε μπροστα, αρχισα να χανω την πουτσα μεσα στο μουνι της, της ειπα βαλε χερι και χαιδεψε αρχιδια μηπως και τελειωσω, εβαλε το χερι της λες και τραβουσε καζανακι νιαγαρα.?? την εφερα με παρατηρησεις στα μετρα μου, αλλα ματαια, η πουτσα πηρε την κατιουσα και εγινε κιμας, εκει με εσκασε και της εδειξα την πεσμενη πουτσα και οτι ειναι αποτελεσμα της συμπερηφορας της, οτι μιλαει με αγενεια και ο τροπος της δεν βοηθαει, προσπαθησε να δικαιολογηθει και ευτηχως για εμενα δεν αντεδρασε με ασχημο τροπο, ουτε εκει δεν το εχει να κλαφτει, προσπαθησα να ριξω το τελευταιο χαρτι μου και της ειπα να μου παρει πιπα να τελειωσω, αλλα και εκει το μικρο αντιδρουσε, δεν δεχτηκε να την ξαναπαρει στο στομα της ξανα, ουτε χωρις καποτα αν και της ειπα οτι εχεις μουρομαντηλο ξανασκουπησε την, αρκεστηκα να μου τραβηξει μια μαλακια κοιταζοντας απο μακρια το μουνακι της και αυτη κοιταζοντας το ταβανι, το παιχνιδι ηταν χαμενο, οποτε της ειπα να το αφησει και να σηκωθει να φυγει, και οτι πεταξα τα λεφτα μου τζαμπα, κοντοσταθηκε στο κρεβατι για λιγο και την εκανε με ελαφρα...
Το να γαμας ομορφα πιπινακια, μουναρες πουτανες, και ξερωντας οτι δεν αξιζουν, κοινος να κομοδινογαμας, ειναι εθιστικο οσο και να τζογαρεις, αρχιζεις με το χαμογελο, νωμιζεις οτι θα ρεφαρεις και στο τελος φευγεις με τα αυτια κατεβαζμενα...Οσο για την Πουτανα που ακουει στο ονομα Γωγω, απλα δεν αξιζει, το μικρο ειναι καμενο χαρτι και αν δεν αλαξει συμπεριφορα μπορει να βρεθει σε κανα amber alert...απλα μην την πληρωνετα και το φως της θα σβησει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 23, 2015
Όνομα κοπέλας
Γωγώ
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαΐου, 2015
Ε την πουτάνα Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.
Φίλε είμαι ομοιοπαθής με άλλες 3 κοπέλες τουλάχιστον.
Ορκίστηκα να μην ξαναπάω στην περιοχή. Αυτό που προσφέρουν δεν είναι καν γαμήσι.
K
kkaramich2015
05 Μαΐου, 2015
με το συγκεκριμενο καμμενο χαρτι ειχα φαει φολα περσυ..αλλα δεν εκανα κριτικη γιατι θα εβριζα πολυ ασχημα....απορω πως την αφηνουν οι υπευθυνοι να εργαζεται σε ενα τετοιο ιερο επαγγελμα αυτο το "πραγμα" Κεφάλι σε τοίχο! .,..αρα συμπραττω 100% με οσα ειπες φιλε μου !
05 Μαΐου, 2015
Συναγωνιστή καραμαν όλοι την έχουμε πατήσει με κομοδίναΚεφάλι σε τοίχο!Το πρόβλημα με το συγκεκριμένο ρομπότ είναι περισσότερο η αγένεια πέρα απο τη νοοτροπία του μωρόχαβλου. Το να είναι κομοδίνο μπορείς νς το αντέξεις αν πρόκειται για ωραίο μουνί, αν όμως είναι ταυτόχρονα και σπαζοκαβλικη η συμπεριφορά τότε σεν σώζεται με τίποτα
05 Μαΐου, 2015
αχ ρε καραμαν αχ............
Πως την παταμε ετσι ρε φιλε!!!???
05 Μαΐου, 2015
δες που φτασαμε να γαμαμε κομοδινα εις γνωση μας........
Κ εγω μαζι σου φιλε!!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5