Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 44 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
6.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
6.0
Μουσική
 
6.0
Ποιότητα ποτών
 
5.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα σε όλους. Κάποιος συναγωνιστής έγραψε πως το Forum δεν είναι μόνο για να κλέβεις πληροφορίες, αλλά και για να μοιράζεσαι με τους άλλους. Είπα και γω να γράψω κάτι λοιπόν, μήπως και βοηθήσω.

Μου είχαν βγει μερικά επιπλέον ψιλά, και είπα να γυρίσω την σέξυ πλευρά της νύχτας να τα φάω. Ο δρόμος με έβγαλε στο εν λόγω μαγαζί, όπου άραξα για κανα δίωρο, κοιτώντας κορμιά να λικνίζονται στην πίστα.
Ο χώρος είναι σχετικά μικρός, και λόγω Σαββατόβραδου γεμάτος. Το προσωπικό κατέβαλε κάθε προσπάθεια να εξυπηρετήσει τους πελάτες, χωρίς να δημιουργεί ενοχλήσεις. Ο σερβιτόρος ήταν ταχύτατος και ευγενικός.
Οι χρεώσεις παίζουν στα 10ε το ποτό (δικό σου ή της κοπέλας), είσοδος δεν έπαιζε, οι χοροί στα 20ε, και έχει ακριβότερα ποτά για τις κοπέλες, τα οποία όμως δεν τίμησα. Ποτό ζήτησα βότκα πορτοκάλι, η οποία δεν φάνηκε να είναι βενζίνη, αλλά ήταν 90% χυμός και μια μεζούρα βότκα. Φυσικά, δεν πάμε εκεί για να πιούμε, αλλά κάπως πρέπει να αξιολογηθεί το μαγαζί.
Οι περισσότερες κοπέλες του μαγαζιού έχουν ωραία σώματα, αν και αυτό εξαρτάται από τα γούστα του καθενός. Ακόμα και αυτές που εγώ θεωρούσα "μπαμπάτσικες" τσιμπάγαν πελάτες, άρα υπάρχει ζήτηση για όλα.
Οι χοροί στην πίστα μέτριοι προς καλοί, με εξαίρεση κανα δυο πολύ καλές χορεύτριες, όπως η Χάϊντυ και η Γιάσμιν. Κάποιες φαίνεται να κάνουν αγγαρεία εκεί πάνω, και κάποιος πρέπει να τις ενημερώσει ότι ο χορός στην πίστα είναι εξίσου σημαντικός με τις υπόλοιπες αττραξιόν. Τα περισσότερα κορίτσια περνούν και κάθονται δυο-τρία λεπτά με τους πελάτες, κάνοντας ψιλοσυζήτηση και καταλήγοντας στο γνωστό "πάμε χορό" ή "κέρασέ με", χωρίς όμως να γίνονται φορτικές. Αν οι χοροί στην πίστα ήταν καλύτεροι, θα μπορούσε κανείς να την βγάλει χωρίς να χρειάζεται τίποτα άλλο.
Πήρα 2 ποτά με την Έρικα και τη Χάϊντι, και τρεις χορούς με Έρικα, Χάϊντι και Ναόμι (η μαύρη του μαγαζιού από Κένυα). Παραδόξως και η Έρικα και η Χάϊντι είναι από Ουγγαρία (δεν το επιδίωξα, την Έρικα την έκοβα για μεσογειακής προέλευσης).
Στο μπλα μπλα είναι πολύ καλές και οι δύο, αλλά η Έρικα δεν το έχει τόσο στο χορό, ούτε στην πίστα ούτε στο prive. Πιο πολύ σε κατηγορία φτερού θα την έβαζα.
Η Χάϊντι χορεύει καταπληκτικά πάνω στην πίστα, έχει φοβερά γυμνασμένο κορμί (προσωπικά είμαι λάτρης του είδους) και κάνει αρκετά καλό prive.
Η Ναόμι είναι κλασσική κορμάρα από Κένυα, αλλά ο χορός της είναι κάπως σκληρός για τα γούστα μου. Δίνει περισσότερο πόνο, και σε κάποιους αυτό μπορεί να αρέσει. Εγώ δεν ενθουσιάστηκα.

Γενικά θα συμφωνήσω με τους προηγούμενους. Το μαγαζί δεν είναι κάτι το φανταστικό, αλλά σε σχέση με τα υπόλοιπα φαίνεται να είναι η καλύτερη επιλογή, και σίγουρα η βραδιά εκεί δεν πάει χαμένη. Όποιος πάει θα περάσει καλά και θα ευχαριστηθεί το ποτάκι του, λίγη συζήτηση, λιγα πιασίματα, και αν πληρώνει, περισσότερα πιασίματα και χορούς.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 02, 2015
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Απρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού