Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 18 10
Call-Girls 64355
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Οποίος δεν έχει δοκιμάσει με την κοπέλα δεν ξέρει τι χάνει είναι απίστευτη καύλα πανέμορφο πρόσωπο πολύ θερμοί
γυναικά με κάλο σώμα που γουσταρη να κάνει σεχ δεν λέει όχι σε τίποτα και καυλωνη εύκολα άριστη συμμετοχή,
με τρελά γλωσσοφιλα και τέλειο κωλαράκι που το δίνει στήθος δυαράκι σφικτό και γενικά vfm περίπτωση
ηλικία γύρο στα 28,και μπορεί να γίνει στανταρακι για πόλους αξίζει οπωσδήποτε μια δόκιμη αφού πέρασα εγώ καλά που είμαι δύσκολος,και πανό από άλλα δεν το κάνη καιρό.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Απριλίου, 2015
προμο?....κοψε κατι μην τα παραλές!!!!!!!!!!!!!
N
ng1964
29 Απριλίου, 2015
πωπω προμοτ!!! μεγαλη καμπανια!!! προσγειωθητε προσεχως ρουμανοι
29 Απριλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

συμφωνώ, κόψε κάτι! Την έχω δοκιμάσει πρόσφατα και έφυγα με μέτριες εντυπώσεις. Θα ανεβάσω και κριτική..
29 Απριλίου, 2015
δεν έχω κάνα λόγο τύπε λέω αυτά που πέρασα όπως και η άλλη αν χαλιέσαι μην την πάρεις.
N
nuber1
29 Απριλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όχι τιποτε άλλο. Φαντασου να μην ηταν δυσκολος! Ο.Κ. Καλη η Μαρια αλλα όχι κι ετσι φιλε
29 Απριλίου, 2015
Το θέμα είναι :
Είναι η όχι η Μαρία άρρωστακι;;;;
30 Απριλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν νομιζω μαλλον ο τυποσ εχει προβλημα γιατι ζητησε συγνωμη.. μαλλον δεν του εκατσε η γκομενα
TK
TASSOS karipidis
02 Μαΐου, 2015
αυτες θα διαβαζει και θα επαναφερει τις παλιες τιμες......100 το βασικο και 130 με κωλο.
03 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλο θα ειναι να διαβασει ο πορνολαος την κρητικη των συναγωνιστων περι αρρώστιας που εχει το μωρο....Κεφάλι σε τοίχο! και αν τελικα δεν εχει κατι (που δεν το νομιζω γιατι οπως λεει και ο λαος Γερο-μύστης οπου υπαρχει καπνος.... υπαρχει και φωτια....)να μεινει στα 80 ευρωπουλα γιατι βρωμαει η πιατσα απο κορασίδες!!!!!!!!!!!! Ναι!Ναι!
Z
z4
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9