Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 65 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
μιλαμε για τον οροφο. πρωτα να πω οτι οι περισσοτεροι πελατες ειναι σκουροδερμοι. εμενα στο μπουτσο μου απλα το επισημαινω.
η λυντια θυμηζει λιγο την πωλινα πριν σουλουπωθει ,οταν ηταν αλκιβιαδου 16α. αγοριστικη coupe ωραια φυσικα στρογγυλα μεγαλα
βυζομπαλα, δεν μιλα ελληνικα παρα μονο ξερει καποιες προτασεις προκατ.καλη διαθεση ,φιλια στο στομα αλλα οχι γλωσσοφιλα
γλυψιμο στο σωμα (δε μου γλυψε πατουσα ) τωρα γλυφοκωλαδα δε νομιζω. καλη πιπα ,7,8 ποντους βαθος αλλα βαζει λιγο δοντι
,δεν ειναι δυσαρεστο ομως. της λεω ξαπλα να σε γαμισω ,απτο πουθενα μου φοραει καποτα . γαμησι en enclume δηλαδη
ιεραποστολικο αλλα τα ποδια στους ωμους μου. ποναει αρκετα και κανει γκριματσες ,μου το πε σιγα σιγα.
Αυτες το μεσαιο το χουν για μεγαλο ,δηλαδη το νορμαλ καβλι θεωρουν οτι ειναι το 12αρι και οχι το 15,5εκ.
οταν ενοιωσα οτι θα χυσω την καβαλησα και την ταισα βασιλικο πολτο. με στραγγιξε, τα φτυσε ,με χαιρετησε ευγενικα
και αποχωρησε. η τσατσα μια παχουλη 55αρα ρωσσιδα συμπαθητικη θα ελεγα .δεν ειχε καθολου πρεζονια στο δρομο
αλλα πετυχα κατι χειροτερο :2 ελλεινιδες με εναν γριζομαλλι μου φανηκαν υποπτοι και πηγα απο κοντα ν ακουσω
τι λεγαν. μετρουσαν τα σπιτια της ιασονος με υφος σοβαροφανους μπαμπουινου,κατι σα πολιτικοι μηχανικοιΜαλακία
η μια με κοιταζε καλα καλα. ναι ,μη φας εχει γλαροσουπα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λύντια
Μέλος
Εγγραφή:
6 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
21
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού