Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 34 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Απροσδοκητη επισκεψη θα ελεγα,εφυγα απο ενα κωλομαγαζο που ημουνα δεν ηξερα τι να κανω,ειχα την περιεργεια να δω την Ελενα χωρις να εχω ορεξη να γαμησω...ε μ'αρεσε οπως την ειδα και μπηκα για 50ε με 69 και γυμνο τσιμπουκι.
Η κοπελα ειναι μελαχρινη Ρουμανα γυρω στα 30 οπως την εκοψα εγω,πολυ ομορφη φατσα με ματαρες,ασπρη τρυφερη επιδερμιδα με αφρατο κωλαρακι,βυζι μετριο και πεσμενο.Φορουσε ομως και μαυρα στοκινκς και ηταν πολυ καυλα σαν συνολο,αμα ειχε και τριχωτο μουνι θα ηταν ανετα πρωταγωνιστρια σε τσοντα Salieri δεκαετιας 90'

Μπαινει στο δωματιο με κοιταει λιγο,δε μιλαει σχεδον καθολου ελληνικα και μου ορμαει κατευθειαν ΓλώσσαΓλώσσα...ερχεται καθεται πανω στον πουτσο μου και μ'αρχιζει κατι γλωσσοφιλα τερμα μεσα τη γλωσσα και να με ρουφαει με μανια.Εγω παραμεριζω απο κατω το στριγκακι και αρχιζω την δαχτυλιαζω το μουνακι και τον κωλο και τριβω και τον ηδη σηκωμενο καγκελο πουτσο στα μουνοχειλα της...τετοια θελουμε για να καυλωνουμε Σπασίκλας
Δε μπορουμε να ξεκολλησουμε απο τα γλωσσοφιλα και ετσι οπως ειμαστε την ξαπλωνω στο κρεβατι στο πλαϊ,βγαζει και το βρακι και την δαχτυλιαζω κανονικα το μουσκεμενο μουνι της και αυτη μου παιζει τον πουτσο
Παω απο πανω της για το καθιερωμενο πουτσοτριψιμο στο μουνι και τη σουφρα της,το γουσταρει πολυ και λεει κατι στα Ρουμανικα κατι μαλακιες και γελαει μονη της

Ετσι οπως ειμαι με τα γονατα στο κρεβατι τον βαζει στο στομα της και αρχιζει ενα φοβερο τσιμπουκι,ρυθμικο και πιεστικο κουνωντας το κεφαλι μπρος πισω ενω την επιασα απο τα μαλλια και την εσπρωχνα να τον παρει ολον μεσα αλλα δε μπορουσε.Σκυβω στο ομορφο μουνακι της και το γλειφω κι εγω δυνατα και το δαχτυλιαζω κιολας
Μετα τη γυρισα μπρουμυτα οπου απολαυσα και τη σουφρα της η οποια φαινεται οτι ειναι δουλεμενη καλα
Ξαπλωνω στο κρεβατι οπου μου συνεχιζει την ωραια πιπα,κανει και μια πολυ αγαρμπη και βιαστικη κινηση να ρουφηξει αρχιδια ομολογω οτι με πονεσε και τη σταματησα.Με καβαλαει και σε 69 οπου συνεχιζουμε χαλαρα τα γλειψιματα...

Πρωτη σταση αυτη απο πανω οπου τον καρφωσε ολον μεσα και αρχισε να χτυπιεται σαν τρελη και να λεει παλι τα ρουμανικα της αλλα της εκοψα λιγο ρυθμο και συνεχισε για αρκετη ωρα κι εγω την εσφιγγα δυνατα τις ρωγες.
Μετα πισωκολλητο οπου τη γαμησα δυνατα και τις εσκαγα και κωλοσκαμπιλα στην κωλαρα...πηγα με πονηρο τροπο να της τον ακουμπησω και στη σουφρα του τυπου ελα να παιξουμε λιγο βρεεεε Ματάκι...με σκοπο βεβαια να της τον χωσω πισω αλλα δε μασησε.Την βλεπω ομως ευαλωτη και πιστευω να ενδωσει καποια στιγμη οπως εχει γινει και με αλλες στο παρελθον
Και τελος την εβαλα απο κατω οπου τη γαμησα αργα οπως μ'αρεσει κοιτωντας τις ματαρες της με ατελειωτα γλωσσοφιλα παλι και εφτασα σε ενα πολυ δυνατο χυσιμο με πολλα τιναγματα πανω της μεχρι να ηρεμησω.Λιγο χαϊδευτηκαμε,λιγο αγκαλιτσα,ντυθηκε αργα αργα,ψιλοειπαμε οσο μπορουσαμε κανα δυο κουβεντες και αποχωρησε πολυ χαμογελαστη οπως ειχε μπει

Συμπερασμα...διακρινω μεγαλο ταλεντο εδω.Αν και πρωτη φορα μαζι της αλλα θα την εβλεπα σαν διαδοχο της Ειρηνης για παραδειγμα.Μανια για να γαμηθει,το απολαμβανει 100%,πολυ καλη τεχνικη,πολυ βρωμικο παιχνιδι που το επιδιωκει και η ιδια και καυλιαρα στην εμφανιση.Αμα μεινει δηλαδη και μαθει και ελληνικα θα αφησει ονομα μεγαλο αυτη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 12, 2015
Όνομα κοπέλας
Έλενα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.314
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού