Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 41 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
ΘυμόςΘυμόςΘυμός

Ειχα καιρο να επισκεφτω την περιοχη...λιγο το ποτο λιγο η ορεξη λιγα κατι λεφτα περισια στην τσεπη...
μπαινω μεσα βγαινει η κοπελα...χωρις πολλα πολλα κανονιζουμε με τσατσα 40ε ελ.στ.+69 ...
μπαινω στο δωματιο μεγαλο καθαρο ωραιο κρεββατι...περιμενω περιπου 15 λεπτα...και ερχετε η κοπελα...
με το που μπαινει με κραζει που δν εσβησα το φως την ενοχλουσε στα ματια...α καλα λεω...ωραια αρχη..
ξαπλωνει και πανω να πιασω λιγο βυζι..αρχιζει αντε να κανουμε γρηγορα..γιατι εχω αλλους 2 πελατες που περιμενουν...
και επειδη επελεξες 3 πραγματα (σεξ+69+ελ.στομ,) θα αργησουμε λεει....πωπω εκει πανω που αρχισα να περνω τα πανω μου ξενερωσα πληρως...ρε που μπλεξαμε...με τα πολλα αρχιζει μια πιπα καλη γυρναει για 69 μετα απο λιγο...δυσανεσχετιμενη μου λεει οχι πολυ γλψιμο γιατι δν μ αρεσει...και τις λεω και τοτε γιατι το προσφερεις...πληρωσα λεω θα στο κανω..ΘυμόςΘυμός εε μετα γυριζει πισωκολητο εκει το εσωσε λιγο γιατι εχει ενα πατο κολαση...
οπου και τελειωσα..διαρκεια στο συνολο περιπου 12-13 λεπτα μαξ...
και οταν βγηκα απο μεσα τις πηγε να μου πιασει κουβεντα...οτι ειναι μικρη...και κατι ανοησιες για την δουλεια της...οποτε της λεω αντε εφυγες γιατι σε περιμενουν ....και αρχισε να γελαει σαν χαζο και να μου στελνει φιλια...

τι να πω πεταμενα λεφτα...

το μονο καλο ειναι οτι τα πεταξα τα λεφτα σε αυτην και οχι σε αλκοολ γιατι στο δρομο τις επιστροφης με σταματησαν για αλκοτεστ χαχαχαχαχα


αν βελτιωση την συμπεριφορα της και δν βιαζετε μιλαμε για πολυ καλο εργαλειο...ψιλη αδυνατη βυζαρες κια κολαρα

αυτα απο μενα σαν μια πρωτη κριτικη εδω μεσα!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 03, 2015
Όνομα κοπέλας
Σιμόνα
Μέλος
Εγγραφή:
3 Απρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Απριλίου, 2015
τι να κανουμε ρε συντροφε σε λεσβια επεσες
ας παει να την πηδηξει κανενας γαιδαρος
ευχαριστουμε για την ενημερωση
03 Απριλίου, 2015
ευχαριστουμε για την ενημερωση
θα περιμενουμε να βελτιωθει
αν μπορουσα θα τους εριχνα μπινελικια πεντε σελιδες
τους λιγουριδες περειμενουν με ανοιχτο το στομα
να τους πεταξουμε κανενα γιουρο
πουλανε και τρελιτσα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2