Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 46 10
Μασατζίδικα 114513
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Βερόνικα ήταν σήμερα "εκτελών χρέη σερίφισας" με την άσπρη ποδίτσα της, αναδεικνύοντας τα 2μισάρια σέξι "ενισχυμένα" μαστάρια της .. (με κάποιο είδικό "επίθεμα" νομίζω πως το λένε, πάντως δεν είναι σιλικόνη), οπότε λόγω της σχετικά πεσμένης κίνησης της ημέρας, βρήκα την ευκαιρία να δοκιμάσω μαζί της. Πρόκειται για μια 38άρα Ρουμάνα, ξανθό μιλφ με καλή υφή επιδερμίδας, αλλά νομίζω με μεγάλη ιδέα για τον εαυτό της.

Διεκπαιρωτικό μασσάζ, με μπόλικο λάδι αλλά στο κυρίως μενού, αφήνει υποσχέσεις που στην πορεία σε ξεγελούν ..
Πέρνει τέτοιες θέσεις ώστε να αποφύγει το χούφτωμα (μου θύμισε το στήσιμο της μιλφοΣόνιας με τα τρομερά πνευστά, από Βέργας κ πρώην Διδύμου/Κωνσταντινουπόλεως/Αλκιβιάδου/ κλπ, κλπ) και δεν αφήνει το γλυφομούνι για όσους ενδιαφέρονται .. Σαφέστατα και είναι αναφαίρετο δικαιωμά της, απλά ενημερώνω τους φανατικούς του είδους (δεν είμαι λάτρης, απλά την ρώτησα από περιέργεια και αμέσως τσιτώθηκε...)

Ο κ@λος της, κα΄πως ανοιγμένος κ αχλαδωτός, έχει καλό στήσιμο κ ωραία θέα στα "4", αλλά κατά βάθος πέρνει πάλι τέτοια θέση (ανοίγοντας τα πόδια προς το πλαι σαν "χ") που δεν σε αφήνει να διεισδύσεις πλήρως μέσα της .. το ίδιο κ όταν την ξαπλώνεις ανάσκελα

Ιδανική στάση να ανεβοκατεβαίνει πάνω σου, που εκεί καταλαβαίνεις ότι κάτι "παίζει" με το στήθος της ..

Νομίζω ότι θα ξαναγυρίσω στα στανταράκια μου, στο συγκεκριμένο μαγαζί ..
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
sakarvats
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
107
Likes:
7.858
Πόντοι:
6.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού