Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 18 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
εκανα την γυρα μου κυριακη και η ανδρεου γεωργιου ειχε τις γνωστες ιδιες φατσες. με την καρινα στο 19 παλι μου εκανε παραπονα γιατι δεν περναω και παλι ελαβε την ιδια απαντηση οτι ψαχνω κατι καινουριο. στο 21 ειχε βγει κραχτης η κοντη χοντρη ινδιανα τσατσα (οχι η πολυ χοντρη η γνωστη απο το βαρδαρη που κανει καλο χαβαλε αλλα αυτη που ειναι συνεχεια πρωινα) και διαφημιζε ταϋλανδεζα αρα προτογνωρη εμπειρια τελικα μεσα ηταν η σχιστοματα ντιανα τιμημενη πριν κανα μηνα. οι μοναδικες που δεν ειχα παρει λοιπον απο αυτον τον δρομο ηταν στο πρωτο απο αριστερα αν δεν κανω λαθος μιραμπελα με κακες κριτηκες απο φριξου χωρις τσατσα και μελαχροινη με κολασε με αυτα που φορουσε.
αλλα εγω λοκαρα στην ξανθια αντζελα ολιγον αφρατη μου φανηκε αλλα τελικα ικανοποιητικα σφικτη και απαλη.μου φανηκε μια δοση σκουροχρωμη αν και δηλωσε πολωνεζα ισως εχει μικρο ποσοστο τσιγγανικου αιματος, η φατσα ειχε λιγο απο τα σλαβικα μηλα-μαγουλα παντως. μου θυμισε και μια που ηρθε στην οδο απο βαρδαρη ξανθια ξεδοντιαρα μπορει να εχει βαλει δοντια και να ειναι η ιδια τεσπα. την δευτερη φορα που εμφανιστηκα η τσατσα δεν εμφανιστηκε και η κοπελα ειχε ενα δωματιο σε αναμονη οποτε μου εκανε οτι θα περιμενω λιγο δεν με πειραξε καθολου. το δωματιο μεσα οκ αλλωστε τα μαγαζια στην περιοχη καινουρια, αν ειχε και παντοφλες θα ηταν ακομη καλυτερα. κρατησα χρονο να δω ποσο θα κανει στον διπλα εκανε 12 λεπτα. παει στο μπανιο οπου ακουγεται το νερο να τρεχει απο τους σωληνες οποτε λεω οκ καθαρη δεν παει απο τον ενα στον αλλον. ειχα παρει λοιπον το απλο των 30 και μπαινει μεσα η νεαρα 24 ετων κατα δηλωση της το δερμα της οντως δειχνει κατω απο 30 στην αφη. βυζη μικρο 2αρι αλλα στητο και με ρωγα και περιθηλαια αλω που θα ικανοποιησουν τους βυζαινοντες. εγω περιμενα ξαπλωτος τεμπελικα και ερχεται απο πανω δυστηχως δεν ποιανει θεση να βλεπω και να πιανω κωλο που μου αρεσει αλλα εφτανα ποδια και μπροστα περιοχη. αρχιζει να παιζει τον πουτσο γλυφει και τα αρχιδια και καποια στιγμη βαζει την περιπεοκεφαλαια και αρχιζει ικανοποιητικο τσιμπουκι. με προτρεπει να την χαηδεψω στο μουνι απο εξω. εγω με πουτανες δακτυλακια και γλυφομουνια δεν κανω ενω με γκομενες ειμαι φανατικος γλυφομουνακιας, υποψιαζομαι οτι ψιλοαναβει μιας και ηρθε ζεστη και περναει στο επομενο βημα με προτρεπει να την φιλισω κιολας απο πανω αρχιζω και εγω ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΦΟΡΑ, εξου και ο τιτλος της κρητικης και γλυφομουνιαζω το λουκουμακι, ατριχη τελειως και καθαρη μυριζε καλα και ενω δεν πηρα το αναλογο προγραμμα αφου ψιλοσυχαινομαι τετοια εξτραδακια με πουτανες παρολα αυτα προχωραω στο εργο. πιο αργα μου κανει ισως την πονεσα λιγο και αρχιζει καταφερνει περναει το χερι της κατω απο το στομα μου και δακτυλωνει την τρυπουλα ενω εγω γλυφω ψηλοτερα στην κλειτοριδαια χωρα. απο ενα σημειο και μετα της βαζω δακτυλο εγω να βολευτει καλυτερα και παλι μου δινει οδηγιες για λιγο πιο εξω και ανασηκωνει την λεκανη για να κινειται με ρυθμο που την καυλωνει. βαζω και δευτερο δακτυλο και αισθανομαι συσπασεις απο τον μυικο δακτυλιο που σφιγκει το μουνι της και σφιγμο αρτηριας εκει που πιεζω με το δακτυλο, ισως ειναι το σημειο g στην οποια το εντοπισα καπως προς τα αριστερα της ανω επιφανιας και αρκετα νωρις περι τα 5 εκατοστα στον κολπο της. αφου λοιπον τελειωσε ή επαιξε πολυ πετυχημενα τον ρολο της με τραβιεμαι εξω και αυτη μου αρχιζει το χειρωνακτικο στην πουτσα μου εγω ημουνστο 50% ανεβαινω προσς το κεφαλι της και τον παιρνει στο στο στομα οποτε ανεβαινω στο 100%, αν την αφηνα θα με εβγαζε με το χειρωνακτικο τεμπελικα ισως και χαλαρωμενη απο αυτο που προηγηθηκε, παντως ευδιαθετη γυριζει στα 4 οπως της ζητησα και σε πολι λιγο σπρωχνωντας τελειωνω και εγω, πολυ απαλη επιδερμιδα και τουρλωτος ο κωλος ηταν και αυτος πολυ καυλωτικος. αλληλοευχαριστηθηκαμε μου δηλωσε οτι περασε πολυ καλα και τις αρεσε , το ιδιο και εγω και χωρις πολλες κουβεντες απειλθε. Καπέλο
γλυφομουνι σε στριπτιτζσουδες εχω κανει σε 5-10, σε γκομενες σε 25, σε πουτανα παροτι μπουρδελιαζω 20 χρονια και εχω παει με τριψηφιο αριθμο πρωτη φορα. στην αθήνα πρωκτικα, ακαποτες πιπες, γλυφομουνια ειναι στανταρ στο 20αρικο εδω μας θεωρουν πλουσιους φαινεται και για να αρχισουν καποιες λιγες να προσφερουν προγραμμα με τελειωμα στο στομα περασαν χρονια... τα πρωτα που γραφω για τις κοπελες της βαρδιας θα επρεπε να τα γραψω στο αντιστοιχο θρεντ αλλα μιουταριστηκα , διοκωμενος για τις πολιτικες μου αποψεις Λύπη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άντζελα
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού