Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 34 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
1η φορα στο μαγαζακι για χαρη της Εμμανουελας, κλειστα ολα τα δωματια, αναμονη μισαωρου για καθε συναθλητη. Στο δωματιο νορμαλ καταστασεις, ντουζακι στο δωματιο, πετσετουλες ομως δεν υπηρχαν, το ρολοχαρτο βολταριζε στα κομοδινα, θερμανση κανονικα και η μουσικη λιγο δυνατα ενοχλητικη.
Η Εμμα με το που ηρθε ειχαμε κλασικα την προκαθαρισμενη συζητηση στο κρεβατι, πολυ μπλα μπλα, για το που ηταν τι κανει, τι θα κανει κτλ, με εμενα να χαιδευω το κορμι της, πολυ φιλικη κατασταση, που με ξεκαυλωσε ελαχιστα. Εμφανισιακα παραμενει το ιδιο οπως την ξερουμε, με ελαχιστα κιλακια να εχει παρει τα οποια κατανεμηθηκαν σωστα το κορμι της και στα βυζια της τα οποια μαλακωσαν αρκετα και δεν ειναι εκεινο το σκληρο πραγμα οταν τα ειχε πρωτοβαλει. Ξεκινησαμε σιγα σιγα τον αγωνα, προκαταρτικα μονο απο μερους μου, αυτη δεν προσφερε, η πιπα της αν και ακαποτη αργη αισθισιακη, αλλα ηταν σαν να την εκανε φοροντας προφυλακτικο, ή σαν να μου εριξε αναισθητικο πανω στην πουτσα, δεν ενιωθα την γλωσσα της με τιποτα, αρχιδακια καραμελωσε αρκετα, στο σεξακι, εδειχνε να ποναει αρκετα, και να βγαζει αντικαυλωτικα βογγητα, χερι συνεχεια μπροστα στο μουνι της, γενικα δεν συμετηχε καθολου στην πραξη, εκατσε και την γαμησα και μου φανηκε αγγαρεια η ολη φαση αντε να τελειωνουμε να παμε παραπερα. Εχυσα μεσα στο μουνακι της, αν και τα ηθελε στο στομα οπως μου ειπε, με εμενα στα ορθια και αυτη στην ακρη της γωνιας του κρεβατιου, με πολυ δυσκολια, ιδρωσα θα ελεγα.
Η Εμμα εχει χασει αρκετα το περαν απο την συζητηση που προσφερει στο κρεβατι, απο εκει και περα τα πραγματα ειναι μετρια, ή ετσι τουλαχιστον αισθανθηκα, οχι οτι πεταξα τα λεφτα μου, αλλα αν ηταν η 1η φορα μαζι της, δεν θα την ξαναπροτιμουσα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 15, 2015
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.173
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού