Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 170 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 490973
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ξεκινησα με μηνυμα στην Κυρια Αλεξανδρα, που την ειδα online εδω στο σαιτ. Δεν απαντουσε, οποτε την πηρα τηλεφωνο μιαμιση ωρα μετα. Τελικα δεν καταφεραμε να κλεισουμε ραντεβου, αλλα με την κουβεντα μαζι της την συμπαθησα και θα κανονισω με πρωτη ευκαιρια να βρεθουμε! Η 2η επιλογη μου ηταν το 318, οπου θα ηταν η Ινα και η Παρις. Ειχα δει και τις 2 σε τσαρκα και δεν ειχα παρει καμια, η Παρις πιο παλια δεν με ειχε εντυπωσιασει, η Ινα ειναι στα υποψιν.... Οποτε η 2η επιλογη μου ηταν η Ινα.
Σημερα ομως δεν πηγε η Ινα! Ειδα λοιπον την Παρις, η οποια μαλλον εχει βελτιωθει, μου αρεσε πολυ! Και περασα με την 3η επιλογη...
Ξανθια, λεπτη-μοντελε, με μικρα βυζακια, κουκλιστικο προσωπακι με ενα σκουλαρικι στο χειλος στο πλαι, πολυ ωραια ποδια με φλεβες, νουμερο 36 παπουτσι, φοραγε γοβαρες. Πρεπει να ειναι 1,68-1,70. Γενικα στα προτυπα μου με εξαιρεση το στηθος, γι'αυτο και το 9.
Εκανα μπανακι και ηρθε χωρις καθυστερηση.
Συζητησαμε τι θελω, μου αρεσε που με ρωτησε και με προσεχε σε αυτα που της ειπα απο την αρχη. Σε ολη τη διαρκεια της συνευρεσης η κοπελα εκανε οτι ηθελα.
Της εγλειψα τις ποδαρες, με ανοιξε πολυ ωραια με δαχτυλο, και με δονητη, στον οποιο φορεσε την καποτα με το στομα της. Αυτες οι λεπτομεριες κανουν τη διαφορα, γενικα εκανε καυλωτικες κινησεις η κοπελα! Μετα χρησιμοποιησε το στραπον σε διαφορες στασεις. Να σχολιασω εδω οτι ενω ειναι σχετικα μεγαλο εχει καλο σχημα και δεν ενοχλει. Ενω ειναι γλυκουλα και πιτσιρικα το εχει, με γαμουσε βαθια και σκληρα, βασικα πηγε βαθυτερα απο οτι εχω νιωσει ποτε. Οποτε γενικα ειναι χαμαιλεων η κοπελα, εμφανιση γλυκια και στην αρχη ηταν πολυ gfe με χαδακια και φιλια, αλλα μετα pse, που μου αρεσει.
Ηρθε το τελος σε ιεραποστολικο και ειπε: "Μπραβο το αγορι μας!!" Η καλυτερη ατακα που εχω ακουσει, εσκασα στα γελια! Προσκύνημα
Μετα με σκουπισε και εκατσε για κουβεντουλα μεχρι που μπηκα για μπανιο.
Ημουν γρηγορος, συνολικη διαρκεια λιγο κατω απο 20'.
Καλες τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Paris
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού