Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 112 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Θα είμαι σύντομος.
Είχα καιρό να κάνω τσάρκα.. Αποφάσισα να κάνω κάτι διαφορετικό όχι λόγω οικονομικών αλλά γιατί ήμουν περίεργος να δω τι υπάρχει στην πιάτσα κι αν αξίζει, να πετάξω ένα 20αρι σε κάτι διαφορετικό..γελάστηκα..
Ενώ μπήκα αρχικά και έφυγα γιανα τσεκάρω κι αλλού σαν βλάκας επέστρεψα για να πάρω μετά από καιρό ένα πιπίνι..
Δυστυχώς η κοπέλα δεν το χει με τίποτα..άτεχνη, παντελώς άπειρη και συνοπτική..
Επιβεβαιώνω τα του προηγούμενου μετις γλώσσες έξω και τα κρύα-ψεύτικα γελάκια.. Μηδέν προκαταρκτικά, μηδέν πρωτοβουλίες από μέρους της..το 1,50cm ύψος είναι υπερβολικό..το κατάλαβα όταν σηκώθηκα απ το κρεβάτι.. (Είμαι 1,88)
Στα 4 βρήκε ζόρια παρ´οτι ειχε βαλει ενα τόνο τζελ, στενό γαρ αλλά τονίζω και πάλι..´ατεχνη..άπειρη.
Κρίμα γιατί ενώ έχει γλυκό προσωπάκι η κοπέλα κάνει μόνο για ναξεπαρθενιάσει κανένα 15αρι και σίγουρα το 20αρικο θα ήταν καλύτερο να το δώσω σε κάποιον άστεγο να φάει κάτι..
Ας πρόσεχα

Υ.Γ.1 Θα θελα πραγματικά να ξέρω με ποιο κριτήριο ο προηγούνος λέει πως θα ξανατιμήσει..
Υ.Γ.2 κατά 99,9% η πιάτσα τέλος για μένα..καλύτερα στα σίγουρα κι ας δίνω περισσότερα..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Elly
Moscowita
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Απρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
1.244
Πόντοι:
386
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 blizardeye

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαρτίου, 2015
Δεν κάνει για αυτή τη δουλειά αυτή η κοπέλα
19 Μαρτίου, 2015
φιλαράκο, ποια είναι τα σίγουρα κατά τη γνώμη σου που κοστίζουν περισσότερα?
20 Μαρτίου, 2015
Δεν είναι για μας αυτή η κατηγορία Ρώσε μου. Όπως είπες για κανένα 15χρονο καλά είναι. Επίσης για να μην ψάχνεσαι, ούτε στούντιο. Εδώ μασατζίδικο είπα να δοκιμάσω μετά από χρόνια και απογοητεύτηκα.
21 Μαρτίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εχεις δικιο Νικ. Μ επιασε μια πελωρια λαχταρα για trash..εξω απ τα νερα μου οντως..οπως και να χει πιστευω καποιοι θα αποφυγουν το κομοδινο..πηρα κι εγω μετρα για την ανθρωπιστικη κριση Κουλ
21 Μαρτίου, 2015
μια φορα πηγα σε ρδελο και εφαγα φολα.
Καλυτερα στα στουντιο και ας ειναι ακριβωτερα
28 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τα σιγουρα παικτη ειναι αυτα που πληρωνεις και σου βγαινουν καλα, ή πας σε καποια cg ct που βαση κριτικων απο εγκυρους παικτες αξιζει να τα σκασεις και να γλεντησεις. Αν θες προτασεις ερχεσαι pm
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6