Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 181 10
Στριπτιτζάδικα 312622
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
6.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...κάποιος γράφει τις φαντασιώσεις του στο χαρτί και κάποιοι άλλοι, ηθοποιοί, τις υλοποιούν.
αυτή είναι η ιδέα που συνιστά μεγαλειώδη , την στριποθεατρική τέχνη.
καφές με τον giannos69 όπου η εμπειρία του συνδυάστηκε με την ιδιομορφία μου ,και ύστερα στον αναπαυτικό εξώστη του alcatraz, βρεθήκαμε να παρατηρούμε τα γυμνασμένα σώματα με τις πολύ θηλυκές καμπυλότητες (πολλές φορές με την υπερβολική καλλιτεχνία του πλαστικού χειρουργού) να λικνίζονται αισθησιακά και εναρμονισμένα στο ρυθμό...
...ο giannos69 λειτουργούσε ως μαγνήτης κορασίδων και ταυτόχρονα ως ασπίδα , ούτσώστε να ορμάνε πάνω του οι κοπέλες ψάχνωντας για χορό και έτσι εγώ ανενόχλητος προσπαθούσα να κλέψω οπτικό ηδονισμό.
...η πρόσφατη μνήμη μου είναι οικτρή , παρόλαυτά συγκράτησα μερικές πορνοχορογραφίες.
ήταν 3 κοπέλες καθιστές όπου έκαναν ένα κύκλο , όπου η γλωσσα της μιας ερέθιζε λειχικά το αιδοίο της άλλης , κάποιες εναλλαγές μαστολειχίας και σε κάποια άλλη φάση μικτή συνουσιακή παράτριψη αντρών γυναικών στο show της "πεντάμορφης με το τέρας"
...αυτά συγκράτησα στη μνήμη μου.
...ήταν ωραία εμπειρία , εκκένωσα την ουροκύστη μου και βγήκα στη βροχή με γεμάτα τα βοβλοσηραγγώδη σωμάτια του πέους έτοιμα να εκκενώσουν κάπου το περιεχόμενο των σπερμοκύστεων...
(είσοδος 15ευρώ)

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 07, 2015
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού