Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 34 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ξανα στη γνωστη και αγαπημενη μας Εμμα λοιπον μετα την μακροχρονη απουσια της...καστανη κοπελα,μετρια στη φατσα με μεγαλα πλεον πλαστικα βυζια,χαλαρο κορμι και πλαδαρος κωλος...αλλα με τα γνωστα της επικοινωνιακα χαρισματα και τα καλα γουστα στο δωματιο για τα οποια ολοι την αγαπησαμε.

Με θυμηθηκε αμεσως,τα ειπαμε για αρκετη ωρα πραγμα το οποιο ναι μεν σε χαλαρωνει και νιωθεις ανετα αλλα χανεται η καυλα...τελοσπαντων οταν θυμηθηκαμε να κανουμε σεξ εκατσε πανω στον πουτσο και αρχισε να κουνιεται σα να γαμιεται κανονικα...τσιμπουκι το γνωστο βαθυ της Εμμας που τον καταπινει για πλακα,μαλιστα της πατουσα και το κεφαλι μεχρι τερμα,συγχρονως τη δαχτυλιαζα σε μουνι και κωλο...

Ετσι πλαγια οπως την ειχα την εγλειψα κι εγω το μουνι και αρχισε να βογγαει και να καυλωνει και την καβαλησα απο πανω για αναποδο 69 δηλαδη εγω απο πανω...και κουνουσα τη μεση μου πανω κατω σα να της γαμαω το στομα και κοιταζομουνα στον καθρεφτη και με θαυμαζα Κουλ...σαν αγαλμα ημουνα ετσι στημενος στα 4...
Εγλειψε βεβαιως και τα αρχιδια με λεπτομερεια και χαμηλα αλλα οχι κωλογλειψιμο οπως παλια αν και δε της το ζητησα κιολας

Πρωτη σταση αυτη απο κατω τη γαμησα σε χαλαρο τεμπο με μπολικα γλωσσοφιλα,χαμουρεμα,αγκαλιες τα παντα...καποια στιγμη βαρεθηκα και την λεω ελα απο πανω...ενταξει κουνηθηκε καλα για πολυ ωρα,δεν ειναι και η κορυφαια στο καβαλημα καποια στιγμη κουραστηκε οποτε την λεω θα στα δωσω στο στομα...το δεχθηκε ευχαριστως ξαπλωσε διπλα μου,εγω τον επαιζα αυτη με χαϊδευε και οταν ηρθε η ωρα τον γραπωσε με το στομα της και τα ρουφηξε ολα μεχρι σταγονας...και οταν πλεον εβγαλε τον πουτσο απο το στομα αρχισε να μου μιλαει σα να μη συμβαινει τιποτα πραγμα που σημαινει οτι μαλλον τα καταπιε...

Συμπερασμα...με την Εμμα υπαρχουν καποιες ιδιαιτεροτητες,ναι μεν ειναι σουπερ στανταρακι και τα κανει ολα και εχει χτισει ενα μυθο γυρω απο το ονομα της τοσα χρονια αλλα οταν παραγνωριστεις με μια κοπελα καποια στιγμη χανεται η μαγεια της ηδονης...ενα χρονο και βαλε ειχα να τη γαμησω αλλα και παλι δεν τρελαθηκα κιολας,δε την ποθω οπως παλια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 26, 2014
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.314
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού