Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 82 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στη Γιαννα πηγα στοχευμενα αφου τη ρωτησα αν ειναι αυτη που κανει τις μεταμεσονυχτιες βαρδυες και πηρα την απαντηση ναι αλλα αλλαξα βαρδυα. Ακομα δεν εχω καταλαβει αν εχω πηδηξει την σωστη τσιμπουκομανα ανωμαλιαρα, αυτο που πηδηξα ηταν μια αδυνατη καστανη ψηλη Ρωσσιδα με ισια μαλλια αβυζη με μοντελε κολαρακι προμιλφ και ομορφοπροστυχε φατσουλα. Προσχαρη εισελθουσα στο δωματιο, επικοινωνιακη με καυλιαρικα προκαταρκτικα αλλα πολυ ρομαντικα για μενα που δε γουσταρω καμια να με φιλαει στο λαιμο ποσο μαλλον πουτανα. Η πιπα της ειχε καλυ τεχνικη αλλα ητανε πολυ στεγνη, Το λαρυγγι της εχει ικανοτητα αλλα δεν το πολυγουσταρει το ντιπθροατ και δε το κανει. Στο πισωκολλητο στηνεται υπεροχα και την πηρα με πολλους ρυθμους απο πολυ ρομαντικα μεχρι πολυ δυνατα και φαινεται να εκτιμαει ενα αξιο γαμησι. Το χυσιμο μου δεν ηταν ανταξιο των προσδοκιων που ειχα και αν δεν ειχα ακουσει ολα αυτα για την Γιαννα θα ειχα ακουσει το ενστικο μου και δε θα περναγα. Απο την αλλη ομως η τυπισσα σου βγαζει το οτι αν σε μαθει σαν πελατη θα περνας καλα... ειδωμεν

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Γιάννα
Kilburn
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
126
Πόντοι:
5.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού