Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 189 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Νυχτα Τεταρτης μπηκα μονο στο Πριβε μου αρεσε η κοπελα και περασα κατευθειαν με 60ε για 69.Γυμνο τσιμπουκι δεν κανει...Φωτογραφιες της υπαρχουν στο αλλο σαϊτ,μαλλον την αδικουν απο κοντα ειναι πιο ωραια με ομορφη φατσα,ελαφρως σκουρο δερμα,μικρο τελειο βυζακι,λεπτο κορμι τρυφερο με μικρο κωλαρακι που οταν στηνεται στα 4 το θεαμα ειναι απιστευτα ομορφο.Το τελειο μουνακι με την τελεια σουφρα για ατελειωτο γλειψιμο

Πολυ προσχαρη και ευδιαθετη με την εισοδο της,μου ειπε οτι της αρεσει πολυ ο πουτσος μου που ηδη ειχε ψιλοσηκωθει και εκατσε πανω του.Με χαϊδεψε στο κορμι,εβγαλε το σουτιεν και ρουφηξα τις ρωγες της,κουνιοταν μπρος πισω στον πουτσο μου οπου ειχε γινει καγκελο για τα καλα και παραμερισε το στριγκακι και τον βαρουσε στα μουνοχειλα και τη σουφρα της.Ωπα λεω καλα αρχισαμε Γλώσσα
Εβγαλε το στριγκακι και την εστησα στα 4 οπου επεσα σαν τρελος αμεσως στη σουφρα της και την εγλειφα με μανια και δε τη χορταινα.Τρυφερη,συμμετρικη,πανεμορφη και νοστιμη.Εγλειψα και το μουνακι στην ιδια σταση και πριν μου βαλει την καποτα για πιπα της τον ετριψα παλι απο πισω πολυ εντονα και μαλιστα κουνιοταν αυτη μπρος πισω σα να μου λεγε χωστο μεσα βρε παλικαρι μου Σπασίκλας

Περναει την καποτα,στεκομαι στα γονατα και αρχιζει ενα ωραιο σφιχτο τσιμπουκι οσο βαθια μπορουσε χαϊδευοντας μου και τ'αρχιδια ενω εγω σαλιωνα το δαχτυλο μου και ετριβα τη σουφρα της.
Μετα ξαπλωσα για 69 οπου το τσιμπουκι της εγινε ακομα καλυτερο αν και εβαζε πολυ δοντι αλλα μου αρεσε κι εγω δεν ηξερα τι να πρωτογλειψω το μουνακι ή τη σουφρα οπου ειχαν ανοιξει για τα καλα με το στησιμο της.

Πρωτη σταση αυτη απο πανω με πλατη σε μενα οπου τον πηρε ολον μεσα και εκανε αργα αισθησιακα ανεβοκατεβασματα κι εγω χουφτωνα σφιχτα τα βυζια της.Μετα πισωκολλητο σε δυνατο τεμπο και ξαπλωτο πισωκολλητο που δε με βολεψε και τοσο πολυ...Μετα την εβαλα απο κατω για να βλεπω και τη φατσα της τη γαμησα σε αισθησιακο τεμπο,ο πουτσος ηταν τοσο σκληρος που σχεδον με πονουσε και ενω εμπαινα στην τελικη ευθεια μου πεταξε την πρωτη μαλακια...'εισαι αγχωμενος,σκεφτεσαι κατι αλλο,νιωθω οτι θα πεσει η πουτσα σου' Χμμμ; εγω ημουνα μια χαρα και απολαμβανα.
Με διακοπτει και μου λεει ελα στα ορθια,βαζει τα χερια στον τοιχο και κανει ενα φοβερο στησιμο και της το χωνω τερμα μεσα...πιο μεσα δεν πηγαινε.
Τη γαμησα λιγη ωρα,δεν ειναι και η πιο αγαπημενη μου σταση,και μου λεει παλι εγω δε μπορω ετσι...δε μπορουμε να συγχρονιστουμε Χμμμ; αρχιζω να μπερδευομαι και απορω που θα καταληξουμε...

Την ξαναστηνω απο κατω και τη γαμαω οπως μ'αρεσει,μου ψιλογκρινιαζει για το χρονο αλλα τελικα κανει υπομονη και φτανω σε ενα πολυ δυνατο χυσιμο με κραυγες και τιναγματα.Σηκωνεται γρηγορα απο το κρεβατι και μου λεει δεν ταιριαζουμε μην ξαναρθεις...νομιζω κανει πλακα τη ρωταω τι εννοει και μου ξαναλεει σοβαρα μην ξαναρθεις δεν εισαι στο στυλ μου και ειδικα τοσο νωρις...κατα τις 5 το πρωι μπορει να ευχαριστιομουν λεει...και εχω μεινει μαλακας.Μα την λεω εμενα μου αρεσες δεν εχω παραπονο...οχι λεει δεν πρεπει να σου αρεσα.Επιμενω να μου εξηγησει τι θα ηθελε κλπ,εγω ημουν κυριος καθολη τη διαρκεια,πιο πολυ πηγα με τα νερα της δεν ειχαμε καποιο προβλημα...ανοιγει την πορτα και φευγει

Συμπερασμα...ωραιο γκομενακι,πολυ εμπειρο στο σεξ,φαινομενικα προθυμο αλλα στο τελος μ'αυτες τις μαλακιες μου το χαλασε και δεν καταλαβα και το λογο.Οποτε οταν μου λεει μην ξαναρθεις εγω πως να την προτεινω σε καποιον?

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 14, 2015
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.314
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιανουαρίου, 2015
...........Τρυφερη,συμμετρικη,πανεμορφη και νοστιμη.......... ΕΓΡΑΨΕΣ ΜΕΓΑΛΕ !!!!!!!!!Ναι!Ναι!Ναι! Γλώσσα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1