Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 128 10
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ξημερωματα Κυριακης επισκεψη στην Αλεξανδρα.

Για οσους δεν την γνωριζουν ειναι ενα νεαρο μελαμψο κοντοπουτανο με βυζαρες και μια μυτη μπιφτεκοτσιμπιδα.

Κοσμος πολυς, ωρα 4 φευγα, και στο σαλονι αρκετο καυλαντισμα απο πλευρας της.

Ο χωρος καθαρος για Μεταξουργειο.
Ερχεται στο δωματιο η μικρη, και με ρωταει που εχω το κινητο μου. Της λεω στην τσεπη του παντελονιου μου, φοβασαι μη σε τραβηξω βιντεο;; μου
λεει σιγουρα;; γιατι πριν με τραβηξαν βιντεο σε παρτουζα... (χεστηκα κλανομενος)

Σε πρωτη φαση αρνηθηκε να μου πιασει το πεος μου με το χερι λεγοντας οτι δεν της αρεσει... ΟΚ.

Στη συνεχεια ξεκιναει μια μετρια πιπα και πηγαινοντας να της πιασω το κεφαλι (χωρις φυσικα να το πιεσω) μου λεει οχι, δε μου αρεσει να μου πιανουν τα μαλλια.

Στη συνεχεια παω να της πιασω το βυζι, αρνειται παλι, και το κρυβει με το ωραιο κιτρινολαχανι σουτιεν που ειχε... ααα λεω δε θα τα παμε καλα.

Αρχισε και μου ελεγε κατι περι αφρικανικης πουτσας μου κατι το οποιο ηταν χαζο καθως ουτε σωστη στυση ειχε επιτευχθει, ουτε ειμαι αραπης.

Στηνεται μετα απο πρωτοβουλια δικη της σε πισωκολλητο, αλλα της ειπα να γυρισει κανονικα για να χαζευω τη βυζαρα της και οταν πηγα να την ξαναπιασω αρχισε και μου ελεγε βρωμας και εχεις πιει και κατι τρελα, και με το ετσι θελω σηκωθηκε και εφυγε απο το δωματιο που δεν ειχε μεινει μεσα ουτε 5 λεπτα, αλλα ουτε κι εγω ειχα πιει. (δε ντρεπομαι να πω οτι ειχα πιει, αλλα δεν ειχα πιει γαμω το φελεκι μου)

Ντυνομαι και παω στην μαλακοτσα2 με το ξανθο κοκκινο μαλλι, της λεω τι εγινε και οτι θελω τα λεφτα μου πισω, και εγινε ενας διαπλικτισμος τυπου η κοπελα παιρνει 5 ευρω, και αν θελετε περισσοτερες υπηρεσιες να πατε σε στουντιο, και εκατσες μεσα 10 λεπτα, και δε σου δινω τα λεφτα σου πισω και 30 πελατες περασαν σημερα και δεν ειχε κανενας προβλημα και ενα σωρρο μαλακιες.... λεφτα φυσικα δεν πηρα πισω.

Η τυπισσα προσπαθει με καθε τροπο να μη γαμηθει.

Αν κοριτσακι μου δε σου αρεσει η δουλεια σου, πηγαινε και σκουπισε σκαλες... Δε σου φταιει κανεις που παιρνεις 5 ευρω για καθε γαμησι, αλλα ουτε αυτα σου αξιζουν. Κι εμενα δε μου χαριζει κανεις 10αρικα. Σου ευχομαι ολοψυχα να φτασεις στο σημειο να γαμιεσαι και να μη σου φτανουν να πιεις ουτε ενα μπουκαλακι νερο απο το περιπτερο... Εσι θα εκτιμησεις τι σημαινει σεβομαι το χρημα.... Με τα 5 ευρω που κερδισες απο μενα στα ουτε 5 λεπτα που εκατσες μεσα, ελπιζω να τα ξοδεψεις να φας ληγμενη κονσερβα, να σε πιασει κοψιμο και να μη μπορεις να σηκωθεις απο το καθικι για ενα μηνα!

Μαυρο και στην ηλιθια την τσα2 που προσπαθουσε να με βγαλει τρελο λεγοντας μου οτι εμεινα μεσα 10 λεπτα!! 10 να ειναι οι ωρες σου μωρη νεροχελωνα!!!!

Συναγωνιστες μακρια! Κρατηστε τα 10 ευρω σας, ειτε για να βαλετε καρτα στο κινητο σας, ειτε για να φατε σουβλακια, ή και για να πατε σε αλλη πουτανα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 11, 2015
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
kareklokentauros1980
Μέλος
Εγγραφή:
10 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
45
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιανουαρίου, 2015
Σου ευχομαι ολοψυχα να φτασεις στο σημειο να γαμιεσαι και να μη σου φτανουν να πιεις ουτε ενα μπουκαλακι νερο απο το περιπτερο... Εσι θα εκτιμησεις τι σημαινει σεβομαι το χρημα.... Με τα 5 ευρω που κερδισες απο μενα στα ουτε 5 λεπτα που εκατσες μεσα, ελπιζω να τα ξοδεψεις να φας ληγμενη κονσερβα, να σε πιασει κοψιμο και να μη μπορεις να σηκωθεις απο το καθικι για ενα μηνα!
Ναι!Τα ειπες όλα Ναι!
11 Ιανουαρίου, 2015
Καλά, δεν ήθελε να σου ακουμπήσει ούτε το πούτσο με το χέρι;;;
Και με τι θα στον έπιανε;;;
Με την μύτη της την "μπιφτεκοτσιμπίδα";;;
Μαλακία έκανες που δεν έφυγες, από την πρώτη στιγμή που σου είπε ότι δεν ακουμπάει πούτσες, η πριγκιπέσσα του Μεταξουργείου, και να έπαιρνες και το δεκάρικό σου πίσω.
Αφού το είδες ότι η δουλειά ναυάγησε, τι την ήθελες τη συνέχεια;;;
PK
Panos Kassandras
12 Ιανουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μυστη δεν ηθελε να κανει τιποτα!! Και μετα το επαιζε και τρελιτσα... Δεν ζητησα τα λεφτα μου πισω γιατι τετοιο σκηνικο δε μου εχει ξανατυχει. Συναγωνιστης μου ειπε οτι πριν καμια βδομαδα εγινε αντιστοιχο σκηνικο με εναν Αλβανο, και της εδωσε μια μπουφλα και της εσπασε τα γυαλια. Η τυπισσα δεν ειναι οτι ειναι απλα φολα... ειναι κωλοπαιδο!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3