Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 173 10
Sex Studio 199446
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Σαντρα είναι μια νεαρή αδυνατούλα κοπέλα, όπως αναφέρεται και το ομότιτλο τραγούδι της συνώνυμης ποπ σταρ των 80s. Το στήθος της μικρό, η περιφέρεια της με καμπύλες, πρόσωπο με γλυκό χαμόγελο, και όμορφα μάτια. Μακριά καστανά μαλλιά πλέον έχουν πάρει την θέση από τα κοντά ξανθά που είχε μέχρι πρόσφατα. Η «ιστορία μου» μαζί της λίγο παράξενη. Τις πρώτες ημέρες που την είχα δει δεν μου είχε κάνει ιδιαίτερη εντύπωση. Σιγά σιγά όμως μου κέντρισε το ενδιαφέρον για να αποφασίσω τελικά μια συνάντηση μαζί της.

Στα του δωματίου αποδείχτηκε μια πολύ ευχάριστη έκπληξη. Αρκετά τρυφερή και γλυκιά, κατάλαβε και προσπαρμόστηκε το στυλ μου και με πολλά και ποιοτικά προκαταρκτικά από πλευρας της ξεκίνησε η συνέδρια μας. Χάδια, αγκαλίτσες, φιλάκια σε ρυθμούς gfe, γλειψίματα στον λαιμό, το στήθος, την μέση μου.
Πολύ καλό το στοματικό της με ποικιλία, καραμέλωμα στα @@κια, βαθύ κάποιες στιγμές, παιχνίδια με την γλώσσα.

Η ανταπόκριση της σε υψηλά επίπεδα και στην δική μου περιποίηση, η συμμετοχή της στο sex πολύ καλή σε όλες τις στάσεις που αλλάξαμε. Ξεκίνημα με cow girl, δίνοντας διάφορες γωνίες στο σώμα της γα διάφορες παραλλαγές, στάση του λωτού και με ιεραποστολικό ήρθε το τέλος. Ξάπλωσε δίπλα μου πολύ τρυφερά, μιλήσαμε για λίγο και μου πρότεινε να μου κάνει λίγο μασάζ, κάτι που δεν αρνήθηκα για να μου χαρίσει έτσι μερικές ακόμα στιγμές απόλαυσης. Με έδωσε ένα πεταχτό φιλάκι στο στόμα και έφυγε λέγοντας μου «θα τα πούμε στο σαλόνι». Κάτι που έγινε συντρόφια με την ευγενέστατη υπηρεσία, την Κέλλυ την άλλη κοπέλα της βάρδιας και την παρέα μου που με περίμενε υπομονετικά…..

Αυτά για την εμπειρία μου με την Σάντρα, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σάντρα
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού