Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 65 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
...πάρα πολλές ώρες χαμαλίκι , αλλά η ανάγκη καλτίλας άσβεστη , οπότε μέσα στα μεσανυχτα τριγυρνούσα σα χαμένος με τ'αμάξι στο κέντρο...
...δεν μπήκα σε πολλά , για την ακρίβεια μπήκα σε 2, και αντίκρυσα ένα μικρό γυφτορουμανάκι μελαγχροινού τριχωτού κεφαλής τσούρκικων τρόπων.
...μου εκδήλωσε την αηδία της για τους ρομαντικούς πάκηδες ,και τη βρωμιά τους...
...συμπλήρωνα μια βδομάδα εγκράτειας και έτσι η ανάφλεξη ήταν υπερταχεία οπότε πεολειχία της , η οποία παρεπιπτόντως ήταν καλή , τουμπάνιασε με αίμα το εύστυτο εξωκοιλιακό μου εντέριο.
σκέπασε με τα χέρια το αιδοίο της αναχαιτίζοντας τις αιδοιολειχικές μου τάσεις...
παρόλαυτά το εντέριο ήταν έτοιμο, το έτριψα βιαστικά καμιά 10αριά φορές στον κόλπο της και απέκκρινα το μυξάριο, όμως η μικρή ήθελε αγκαλίτσες...
δεν βρισκω το λόγο να κάθομαι πέραν της βιαστικής εκσπερμάτισης μαζί με ένα θήλεο
αλλά παρόλαυτά καθήσαμε για λίγο ενωμένοι , την κοπάνησα κι'έφυγα και η κοπέλα πήγε στο σαλόνι και έκανε το πορτατίφ ανεβαίνοντας πάνω στο τραπεζάκι του σαλονιού...
...αγόρασα 2 φαλάφελ και οδηγούσα αργά στους άδειους δρόμους καπνίζοντας το ευφοριστικό συνουσιοπιο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Δεκεμβρίου, 2014
Χωρίς κανένα τόνο και διάθεση ειρωνείας,έχεις κρατήσει αντίγραφα των κατά καιρούς κριτικών και δημοσιεύσεών σου;Ξεχωρίζουν στο ύφος και το στυλ απ'όλες τις άλλες,λίγο ή πολύ κοινότυπες.Μπορεί να σου ζητηθούν από κάποιον που κάνει έρευνα για underground λογοτεχνία,λέω εγώ τώρα,κανείς δεν ξέρει τι εκπλήξεις μας επιφυλάσσει το αύριο...
20 Δεκεμβρίου, 2014
παίδες λάθος, η κριτική αναφέρεται στο
ιάσωνος 1β το αριστερό !

sorry
20 Δεκεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

έχω κρατήσει αδερφέ επιρρεπή
thnx Χαμόγελο
21 Δεκεμβρίου, 2014
Μυξάριο!Μεγάλο χαμόγελο
N
nick07
22 Δεκεμβρίου, 2014
Εισαι θεος Ναι!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5