Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 145 10
Sex Studio 287429
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Παραφράζω τον τίτλο της παλιάς κλασσικής ταινίας του James Bond «Από την Ρωσία με αγάπη», σαν τίτλο της περιγραφής της εμπειρίας μου με την Τόρι. Μια ώριμη γυναίκα από τα βάθη της Σιβηρίας όπως ανάφερα και στην επικεφαλίδα, αρκετά καλοβαλμένη όμως, χωρίς περιττά κιλά, φυσικό στήθος, περιφέρεια με καμπύλες ωραία πόδια. Πρόσωπο γλυκό, καθημερινό με ελαφρώς Ασιατικά χαρακτηριστικά, καστανόξανθα σγουρά μαλλιά. Από την Σιβηρία μεν, αρκετά θερμή όμως δε. Και εξηγώ :

Σε σωστό χρόνο έκανε την είσοδο της στο δωμάτιο, φέρνοντας δυο σφηνάκια ρακόμελλο, όσο εγώ ακόμα σκουπιζόμουν από το ντους που είχε προηγηθεί. Με σκούπισε στην πλάτη, συνεχίζοντας με αγκαλίτσες και φιλάκια στα όρθια, για να βγάλει τα εσώρουχα της και να μεταφερθούμε στο κρεβάτι, αφού ήπιαμε τα σφηνάκια. Με πολύ πάθος και ένταση τα προκαταρκτικά από μεριάς της, με φιλιά και γλειψίματα σε όλο μου το σώμα, ξεκινώντας από τον λαιμό και καταλήγοντας στους μηρούς μου με πάρα πολύ καλή χρήση της γλώσσας. Στοματικό πολύ καλό με ποικιλία, εναλλαγές ρυθμού, περιποίηση όλης της ευρύτερης περιοχής, για να συνεχίσει και πάλι να με περιποιείται σε όλο μου το σώμα.
Όταν ανέλαβα και εγώ δράση ήταν πολύ θερμή με άριστη ανταπόκριση, ειδικά στο στοματικό μου με διακριτικούς αναστεναγμούς, βογγητά, τρυφερά λόγια, χάδια και παιχνίδια με το στήθος της, έχοντας τα μάτια της ερμητικά κλειστά..

Στα ιδία υψηλά επίπεδα κυμάνθηκε και το sex αφού προηγήθηκε ένας ακόμα γύρος προκαταρκτικών και στοματικού εκ μέρους της, ξεκινώντας με cow girl, με την Τόρι να στηρίζεται στα πέλματα της και τα χέρια της στο στήθος μου και να δίνει ρυθμό, σε πλήρη διείσδυση. Συνέχεια με doggy style μέχρι τελικής πτώσεως σε υψηλό κλίμα gfe. Χωρίς να βιαστεί μου έφερε μωρομαντηλα να σκουπιστώ έκατσε δίπλα μου, μιλήσαμε αρκετά, λέγοντας μου κάποια πράγματα για την πατρίδα της στην Σιβηρία. Φιλάκι και αποχώρηση, εν μέσω εκατέρωθεν ευχαριστιών. Ευχαριστίες που συνεχίστηκαν και κατά την έξοδο μου από τον ευγενέστατο κύριο επί της υποδοχής, αλλά και την Τόρι που βγήκε από την κουζίνα για να με καληνυχτίσει με ένα ακόμα πεταχτό φιλί.

Συμπερασματικά η Τόρι είναι μια πολύ γλυκιά γυναίκα, με πολύ καλή τεχνική, διάθεση, εμπειρία και ξέρει πώς να συμπεριφερθεί για να ικανοποιήσει τον επισκέπτη της. Συμμετέχει ενεργά, είναι δοτική αλλά και δεκτική χωρίς να φέρνει αντίρρηση σε λογικά αιτήματα. Εάν η εμφάνιση της «σας κάνει», θεωρώ ότι δύσκολα δεν θα απολαύσετε το service της, ειδικά οι «μιλφάκηδες» μαζί της θα ενθουσιαστούν, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι οι υπόλοιποι υποψήφιοι δεν θα περάσουν εξ ίσου καλά..

Αυτά για την εμπειρία μου με την Τόρι, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τόρι
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, Kaloeros

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Νοεμβρίου, 2014
Είναι καμια φορά φτωχά τα λογια για περιγράψει κανεις μια θαυμάσια εμπειρία.Έτσι λοιπον και για την Τορυ οτι και να πουμε είναι λίγο εγώ προσωπικά δεν έχω ξανασυναντησει καλλίτερη διάθεση και συμπεριφορα σε στούντιο.Ωραία κριτική
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1