Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 57 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Πέμπτης προς Παρασκευή στις 01.10 . Ξεκίνησα την βόλτα μου από την Κολωνού όπου πάνω από τα μισά σπιτάκια ήταν κλειστά. Στροφή στην Ιάσωνος όπου και εδώ πάρα πολλά σπίτια κλειστά. Ανέβηκα τα σκαλάκια και ο τσάτσος που δουλεύει συνήθως στα Κεραμικού 13 , Κολωνού 32γ και Κολωνού 27γ , μου παρουσίασε την Σάρα σαν καινούργια….
Η Σάρα είναι μια ξανθιά σχετικά ψηλή(1.72) Ρουμάνα 27 ετών. Έχει κανονικών κιλών σώμα αλλά κάπως χαλαρό και 2.5αρι + βυζί.
Πλήρωσα(10 ευρώ) και πέρασα στο δωμάτιο . Δεν άργησε να έρθει η κοπέλα στο δωμάτιο. Φαινόταν βαριεστημένη ή κουρασμένη(δούλευε και το απόγευμα). Ένα ξερό χαιρετισμό και αυτό ήταν όλο. Κάθισε δίπλα μου στο κρεβάτι και κατευθείαν άρχισε να μου παίζει τον πούτσο ,το σουτιέν δεν το έβγαλε παρα μόνο όταν το ζήτησα εγώ , με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό. Με σκούπισε με μωρομάντηλο , πίπα κακή , ρηχή με πολύ χέρι και μικρής διάρκειας , βέβαια έτσι κι αλλιώς θα την σταμάταγα.
Πέρασμα προφυλακτικού , της είπα να στηθεί στα τέσσερα ενώ στο μυαλό μου είχα ήδη την κατάθεση που ήθελα να κάνω μετά στο καινούργιο πιπίνι στο Ιασωνος 19α . Στάση κακή καμπύλωνε την μέση της και δεν μπορούσα ούτε να διεισδύσω βαθιά ούτε να γαμήσω καλά. Καθώς υποτίθεται ότι γαμούσα άκουσα απ έξω δυνατά μπουμπουνητά……Μερικά λεπτά μετά κατάφερα να τελειώσω.
Στο δωμάτιο έκατσα ένα δεκάλεπτο. Η Σάρα έχει ψιλοκαλό κορμί αλλά η πίπα της κακή , προκαταρκτικά καθόλου , συμμετοχή και στήσιμο κακό. Με το που βγήκα από τον οίκο γινόταν κατακλυσμός , έτσι δεν μπόρεσα να μάθω αν θα ρέφαρα την κακή αυτή κατάθεση με την πιτσιρίκα Ντιάνα στο Ιάσωνος 19 αφού έφυγα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 14, 2014
Όνομα κοπέλας
Σάρα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.980
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού