Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 126 10
Sex Studio 161514
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Νταιανα την εχω επισκεφτει και αλλες φορες αλλα ειναι η πρωτη κριτικη που ανεβαζω.Παντα με αρεσε που ηταν γεματουλα και τα καποια κιλα που πηρε ακομα δεν με χαλασαν καθολου.Ειχα διαθεση για παιχνιδι και πηρα το προγραμμα των 100€ με τσακουζι.Εκανα ενα μπανακι,ενω το τσακουζι γεμιζε και μετα απο λιγο ηρθε η Νταινα.Χαμουρευτηκαμε στα ορθια λιγο,φιλακια παντου και ενω εγω της ετριβα το μουνακι αυτην μου επαιζε τον πουτσο και του εριχνε σαλιο,ετσι οπως ηταν ορθια.Την εβαλα στα γονατα και της τον εβαλα μεσα στα μεγαλα βυζια της και ξεκινησα να της τα γαμαω,με την Νταιανα να τον φτυνει συνεχεια,μετα απο δικες μου παροτρυνσεις.Μπαινουμε στο τσακουζι και αρχιζουμε το παιχνιδι,ο ενας να χαιδευει τον αλλον,προστυχα βλεμματα.Η καβλα μου ειχε βαρεσει κοκκινο,γι'αυτο σηκωνομαι και καθομαι πανω στο τσακουζι και η Νταιανα αρχιζει μια απο τις συνηθισμενες,ονειρικες πιπες της.Ξεκινησε αργα, με απαλο παιξιμο της γλωσσας της.τοσο στον πουτσο μου,οσο και στα αρχιδια μου.Στη συνεχεια ξεκινησε αυτο το λυσσαλέο τσιμπουκι που τον παιρνει ολο μεσα για πλακα,ρουφαει τα αρχιδια με μανια,λες και θελει να στα φαει,τον φτυνει,της τον χτυπας στη γλωσσα με μανια ενω αυτην τον σαλιωνει και σε κοιταει με ενα προστυχο,πουτανιαρικο βλεμμα που ειναι ολα τα λεφτα.Πρεπει να με τσιμπουκωνε γυρω στο ενα 10λεπτο.Τη σταματαω εγω,βγαινουμε απο το τσακουζι και αρχιζω να τη σκουπιζω αργα και αισθησιακα ενω αυτην μου ετριβε τον κωλο της πανω στον πουτσο μου ετσι οπως ημουν απο πισω της.Πηγαιναμε στο κρεβατι και με μια γρηγορη κινηση μου τη βαζω να σκυψει πανω στο κρεβατι,με τα ποδια της κατω και αρχιζω να της γλειφω το μουνακι της και παραλληλα επαιζα και λιγο με τη κωλοτρυπιδα της.Το μουνι της εχει αρκετα μεγαλα χειλη και δεν χορταινα να χωνω τηνν γλωσσα μου μεσα του και να το πιπιλαω.Μουσκεψε πολυ ευκολα και καποια στιγμη οι κραυγες της αυξηθηκαν,ειχε σπασμους και ετρεμαν τα ποδια της.Την ωρα που εχυνε με επιασε το κεφαλι μου και το εχωσε οσο μπορουσε μεσα στο μουνακι της.Για να μ'ευχαριστησει της ζητησα να της γαμησω το στομα της.μ'αυτην στα γονατα,κατι που δεχτηκε και μου χαρισε ενα απο τα καλυτερα facefuck με μπολικο σαλιο που με πολυ δυσκολια κρατηθηκα να μην τελειωσω.Της ζητησα να περασει προφυλακτικο και γι'αρχη την γαμησα στα ορθια μάυτην ν'ακουμπαει με τα χερια της στο κρεβατι.Κινηθηκα σ'αρκετο γρηγορο ρυθμο με την Νταιανα να βγαζει σεξι κραυγες,οχι τιποτα κραυγαλεο.Μετα απο ενα 3λεπτο σφυροκοπημα ξαπλωνω και με τσιμπουκωνει παλι για να τον επαναφερει για την επομενη σταση που ηταν reserve cowgirl.Κουνηθηκε πολυ ωραια ενω εγω της ελεγα προστυχολογα και καποια στιγμη της πιανω τα χερια ,τα τοποθετω στο στηθος μου,σηκωνω τα γονατα μου και αρχιζω να την γαμαω λυσσαλεα,με την Νταιανα να ζηταει και αλλο.Μετα απο λιγο την ξαπλωνω,της ανοιγω τερμα τα ποδια της και αρχιζω να την γλειφω με μανια ενω παραλληλα επαιζα τον πουτσο μου.Ηξερα οτι δεν θ'αντεχα πολυ,γιάυτο περναω τα ποδια της στους ωμους μου και αρχιζω να την γαμαω σε αργο τεμπο ενω καποια στιγμη,επαισα μεσα στην αγκαλια της,αρχισα να της γλειφω το λαιμο και να την γαμαω οσο πιο γρηγορα μπορουσα.Ημουν ετοιμος να χυσω,γι'αυτο βγαινω απο μεσα της,της τον βαζω αναμεσα στα βυζια της και της ζητησα να με τελειωσει με το χερι της.Τον επαιζε πολυ ωραια και το τελος ηταν κοντα και παλι καλα που εβαλε το ενα χερι της για προστασια,γιατι αλλιως με την ορμη που ειχαν θα την επαιρναν ολα στο προσωπο της.Πραγματικα την ασπρισα και δεν εδειξε καμια βιασυνη να σηκωθει,αλλα εκατσε και μου τον στραγγισε μεχρι την τελευταια σταγονα.Οταν σηκωθηκε,σκουπιστηκε,συζητησαμε για διαφορα θεματα και αποχωρησε απο το δωματιο μ'ενα φιλακι.
Χρονος παραμονης της στο δωματιο.1 ωρα περιπου.
Η Νταιανα ειναι μια σιγουρη επιλογη για εγγυημενη απολαυση και απο ολες τις συναντησεις μου μαζι της,αυτην ηταν η καλυτερη και προκειται για μια γυναικα με πολυ εξυπνο μυαλο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 25, 2014
Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
billys24
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
804
Πόντοι:
1.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Νοεμβρίου, 2014
Τυπε αν ειχες μια καμερα μαζι θα γυρνουσατε ανετα μια τσοντα ετσι οπως λες οτι εγιναν τα πραγματα. Μεγάλο χαμόγελο
JS
jamaican style
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1