Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 100 10
Sex Studio 108064
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Τωρα αρχιζω να ηρεμω λιγο και θα προσπαθησω να σας περιγραψω ακριβως πως εξελιχθηκε η χειροτερη καταθεση στην ζωη μου. Λοιπον μπαινω στο στουντιο λιγο πριν το μεσημερι με υποδεχετε η γνωστη τσατσα απο α,γ 21 την ξερω αρκετα χρονια απο τον βαρδαρη ακομα και ποτε της δεν με ειχε πουλησει τοσο προλογο οσο σημερα, ψιλο καταλαβα οτι κατι δεν παει καλα αλλα πιστευα οτι ολα αυτα τα λεει γιατι θα εχει κανα καινουργιο μπαζο. Δυστυχως για μενα βγαινει ενα πολυ ομορφο πιπινι με ωραιο κορμι και μεγαλα βυζια (σχεδον τελεια εμφανιση δηλαδη για τα γουστα μου)Σην υποδοχη το υφος της περιεργο ουτε καν με κοιταξε εκτος απο μια γρηγορη ματια, φευγει και λεω την τσατσα θα περασω αλλα κοιτα με πουλησες προλογο εαν δεν αξιζη θα το φας το κραξικο και εννοειτε μαυρο απο εμενα.Οχι ενταξει με λεει και κατι αλλες παπαριες με σκοπο μονο και μονο να περασω και να παρει απο εμενα το 30 ευρω..φυσικα εφαγε τα βρισιδια στο τελος και της ειπα κατα λεξη οπου σε ξανα πετυχω μαυρο για να βαλεις μυαλο και να σταματισεις να πουλας προλογο. Περναμε λοιπον στο δωματιο, ερχται μεσα δεν μιλαει καθολου κανει κανα δυο βολτες περα δωθε, παιρνει αρκετο χαρτι κοιταει μια εξω να δει τι γινεται την ρωταω γιατι... και με λεει ετσι, μετα την ρωταω το ονομα και παω να την πιασω κουβεντα με απανταει με ενα ξερο αλισια, γνωριζει λιγα ελληνικα αλλα καταλαβαινει σχεδον τα παντα, στην συνεχεια με ρωταει απλο ναι της λεω και περναει το προφυλακτικο με την μια σε πεσμενο πεος! ωχ λεω καλα αρχισαμε, μετα μια αεροπιπα σχεδον δεν καταλαβαινα τιποτα ριχνει και τα μαλια μπροστα ωραια λεω τωρα δεσαμε. λιγη ωρα μετα και ενω φυσικα ετσι δεν ειχαμε αποτελεσματα το γυρναει στο χερι, ενω εχει βαλει παρα πολυ κρεμα και την εχει βαλει στο νινι της. ξανα αεροπιπα και μετα παλι με το χερι της λεω τιποτα δεν κανουμε ετσι, για χουφτωματα μονο στα βυζια αλλου δεν ηθελε, προσπαθει και μια φορα να ανεβει απο πανω και της λεω δεν μπαινει ετσι κουκλα μου γυρνα πισω μπας και καταφερουμε κατι, τελικα δεν και απο εκει, την γυρναω μπροστα και εκει καταφερνω και τον βαζω αφου πρωτα τον ειχα παιξει λιγο μονος μου (φοβερα σκηνικα μιλαμε) σε εκεινη την σταση αρχισα σιγα σιγα να γκαυλωνω και της λεω γυρνα στα 4 (σκευτηκα με σφυροκοπημα να τελειωσω εκει,τελικα ομως με περιμενε μια εκπληξη)γυρναει της τον βαζω και αρχιζω σιγα,σιγα να ανεβαζω ρυθμο, και η κουτοπονηρη αρχιζει και αυτη σιγα σιγα να καθεται μ δυναμη προς τα πισω ωστε να δυσκολευομαι να την μαμησω, Ε λεω ετσι εισαι θα σε παω κοντρα κι εγω και βαζω λιγη δυναμη την σπροχνω και λιγο μπροστα και αρχζω παλι σφυροκοπημα, και εκει που εχω βρει ενα καλο ρυθμο ξαφνικα φευγει! σοκ εγω ..τις λεω τι κανεις και γυρναει απο μπροστα και πιανει το πεος μαλλον για να δει αν τελειωσα, ψιλο ξενερωσα και παω να της το βαλω απο μπροστα και με δειχνει το ρολοι με το χερι και λεει κατι για 50 αν καταλαβα καλα,μαλλον εννοουσε το προγραμμα τον πενητνα να πληρωσω για να συνεχισω,το βαζω μεσα και με ξανα λεει 50 και κατι αλλα εντωμεταξυ δεν εχουν περασει ουτε δεκα λεπτα κοσμο δεν εχει η τσατσα δεν χτυπησε πορτα η δεν εκανε καποιο αλλο σινιαλο και παρολα αυτα επενε να με λεει πενηντα...εκει καπου τα παιρνω και εγω και της λεω εξαφανισου γρηγορα μην σε αρχισω...σε δυο λεπτα ειχε ντυθει,πλυθει και εξαφανιστει, μες τα νευρα φωναξα την τσατσα αφου ειχα ντυθει της εριξα τα μπινελικια και αυτηνης στο τελος της ειπα αυτο που εγραψα παραπανω και την εκανα απο εκει μες τα νευρα. ΠΡΟΣΟΧΗ! ΤΟ ΞΑΝΑ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΛΑΙΤΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΑΣ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 04, 2014
Όνομα κοπέλας
Αλίσια
Yakuza boy
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
304
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Νοεμβρίου, 2014
Τοσο χαλια δλδ Χμμμ;
JS
jamaican style
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1