Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 59 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Δευτέρα απόγευμα στις 20.30. Αφού πέρασα την πρώτη πόρτα , στάθηκα μπροστά στα μαύρα κάγκελα. Η υπηρεσία πίσω απο την κουρτίνα με έκοψε και μου άνοιξε. Η Ντενίσα δουλεύει μου είπε , την ξέρεις , θα περάσεις με ρώτησε. Η Ντενίσα δεν βγήκε καθόλου στο σαλόνι. Ναι απάντησα. Πλήρωσα την υπηρεσία και πέρασα στο δωμάτιο που είναι στα δεξιά μόλις μπαίνουμε στον οίκο.

Ξεντύθηκα και έκανα ένα φρεσκάρισμα στον νιπτήρα. Δεν άργησε να έρθει η Ντενίσα. Τι κάνεις μωρό μου με ρώτησε και πλησιάζοντας μου έδωσε ένα πεταχτώ φιλί στα χείλη. Καιρό έχεις να περάσεις μου είπε. Με αγκάλιασε και άρχισε να με φιλάει στον λαιμό. Της χούφτωνα τον κώλο και δάγκωνα τις ρόγες τον βυζιών της. Έσκυψε μπροστά μου σε βαθύ κάθισμα παραμέρισε με το χέρι της τον πούτσο μου και άρχισε να μου γλύφει τα αρχίδια.
Μου είπε να μεταφερθούμε στο κρεβάτι , συνέχισε να μου γλύφει τα αρχίδια αλλά και να ρουφάει τα μπαλάκια μου. Ύστερα κλασσικά άρχισε να γλύφει κατά μήκος τον κορμό του πούτσου μου χωρίς βέβαια να βάζει το κεφαλάκι του πέους μου στο στόμα της.

Της είπα να γυρίσει σε στάση 69 , κάτι που έκανε πολύ πρόθυμα. Άρχισα να γλύφω το μουνάκι της καθώς και τα μεγάλα μουνόχειλα της, ενώ ανά στιγμές τα δάγκωνα ελαφρά με τα δόντια μου και τα τράβαγα. Αυτή κλασσικά με ταχυδακτυλουργικές κινήσεις μου τοποθέτησε το προφυλακτικό με το στόμα της. Τόσα χρόνια το ίδιο πράγμα στο βάζει χωρίς να καταλάβεις τίποτα και νομίζεις ότι σου κάνει ελεύθερο στοματικό. Η πίπα της πάρα πολύ καλά με πολλά σάλια και συνεχόμενα dt.

Μετά απο κάνα 5λέπτο σε στάση 69 όπου κρατήθηκα και δεν έχυσα, τοποθέτησε κρέμα στο μουνί της και ανέβηκε απο πάνω μου σε ανάποδο cow girl.Καθόμουν και απολάμβανα το να ανεβοκατεβαίνει πάνω στον πούτσο μου αρχικά ενώ στην συνέχεια πιάνοντας με τα χέρια της τους αστραγάλους μου κουνούσε κυκλικά την λεκάνη της. Χωρίς να με ξεκαβαλίσει και χωρίς να βγω καθόλου απο μέσα της έκανε περιστροφή και γύρισε με πρόσωπο προς εμένα. Τώρα άρχισε να ανεβοκατεβαίνει πάνω στον πούτσο μου με πολύ πιο γρήγορο ρυθμό ενώ την τράβηξα κοντά μου και αρχίσαμε να φιλιόμαστε παθιασμένα.

Αλλαγή στάσης και στήσιμο στα τέσσερα. Κλασσικά στήθηκε με κλειστά τα πόδια , την γάμησα λίγο απο μουνί και στην συνέχεια την ρώτησα αν σήμερα μπορώ να την γαμήσω απο κώλο(δεν ανακοινώνεται δεν το κάνει συνέχεια και όχι σε όλους τους πελάτες). Μου είπε για δοκίμασε γιατί έχω καιρό να το κάνω . Έστω και με αρκετή δυσκολία μπήκα και την γάμησα για λίγο απο κώλο. Βγήκα απο μέσα της έβγαλα το προφυλακτικό , την γύρισα ανάσκελα , ανέβηκα απο πάνω της και με ισπανική έχυσα στα πλαστικά βυζιά της.

Σηκώθηκε πλύθηκε , μου έφερε και εμένα χαρτί να σκουπιστώ , με ευχαρίστησε , με φίλησε στο μάγουλο και με καληνύχτισε. Στο δωμάτιο έκατσα κοντά 20 λεπτά χωρίς να έχω καμία ενόχληση. Οι περισσότεροι (ειδικά οι παλιοί την ξέρετε)τρομερή συμμετοχή και γουστάρει να γαμιέται , για όσους δεν την έχουν δοκιμάσει φυσικά και την συστήνω ανεπιφύλακτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 13, 2014
Όνομα κοπέλας
Ντενίσα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
190.004
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού