Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 86 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετα απο μια αποτυχημενη χθεσινη μπουρδελοτσαρκα κατέληξα παλι στην Εύα.
Χθες στο 55 της Βριλησου ηταν μια κρεμανταλου Ουκρανη, στο 42 η Ελενα που δεν μου εκανε κλικ (απομακρη με αχαρο βαδισμα), στο 36 και 36Α γνωστα κοριτσια εκτος απο την Ντονα που δεν ελεγε τιποτα και την Λωρα τη γλωσσου. Στο Κατεχακη 8 μια που την λεγαν Μαρα αλλα ηταν απο εμφανιση το κακο συναπαντημα, στο δε 5 μια που ειχε κανει πλαστικη στα χειλια και εμοιαζαν με στραβο τρομπονι (τζωρτινα) ασε δε που ηταν και αχαρη και καμπουρα.
Αφου σημερα περασα απο Πειραιως 135 που δεν μου καναν εκπτωση (εφυγα παρολο που η Κωνσταντινα ειναι ομορφη) πηγα ξανα για κονσερτο για κλαρινο με σολιστ την Ευα και περασα για μια ακομα φορα πολυ καλα. Το κονσερτο ειχε 5 μερη (πιπα μετα περιποιησης @@, πισωκολλητο, ιεραποστολικο σε 2 φασεις, πλαγιοπισωκολλητο). Παραπεμπω στη κριτικη της προηγουμενης βδομαδας για να μην σασ κουραζω. Αυτη τη βδομαδα ειχαμε και 69 (που δεν ειχαμε την προηγουμενη).
Η Ευα αν παρει 2-3 κιλα θα ειναι τελεια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εύα
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
267
Likes:
3.427
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Οκτωβρίου, 2014
Sorrye κιολας φιλε μου αλλα πιο πολυ σε ενηεμρωση μου μοιαζει, παρα με κριτικη Μεγάλο χαμόγελο
Παρεπιπτοντως το πειραιως εθναι 193 οχι 135 Γλώσσα
Ευα ενω εμφανησιακα δεν ειναι πολυ του γουστου μου, το συνολο των κριτικων της θετικο, και εχω μπει σε σκεψεις......
17 Οκτωβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γιαυτο και παρεπεμψα στη προηγουμενη κριτικη της οποιας η παρουσα κριτικη αποτελει την επιβεβαιωση.
Μια καλη αποδοση θα μπορουσε να ειναι συμπτωματικη. Μια δευτερη ομως λιγο δυσκολο να ειναι συμπτωματικη.
Εχεις δικιο για το προσωπο της. Ειναι ομως πολυ καταδεκτικη και προθυμη και εν τελει γλυκια.
Ξεχασα να γραψω οτι το στομα της μυριζε ευχαριστα και καθησυχαστικά HEXALEN (Αντισυπτηκο)
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2