Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 45 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπέρα μάγκες , χρωστάω μια κριτική οπότε ας μπούμε στο ψητό , ο τίτλος δικαιολογημένος αν σκεφτεί κάποιος ότι το τηλέφωνο της το έχω απο πέρυσι τον Αύγουστο αλλά βρεθήκαμε 13 μήνες μετα περίπου ... Εμμμμ ... Οπως έγραψα και στο thread δεν το περίμενα ότι θα γινόταν γιατί και η ίδια είχε δώσει μια εντύπωση πως δουλεύει με ολίγους ... Αλλά δοκίμασα με τηλεφωνο οχι μήνυμα και μου απάντησε αμέσως, μου έκλεισε ραντεβού, για 9 το οποίο αν συνέχεια έγινε 11 Χαμόγελο, αλλά 11 εμφανίστηκε ... Μονο σαμπάνια δεν άνοιξα όταν την είδα ... Γλώσσα... Εμφάνιση με στενό φούστανι και ένα μπουστάκι απο πάνω , το Βυζι τούμπανο τονωμένο, και σακάκι μαύρο λόγω και ψυχρας ... Εμφανισιακά όπως την περίμενα δηλ. Οπως έχουν αναφερθεί πολλοί: κλασική πρώην ΕΣΣΔ , πολυ ωραία ματιά γαλανα , εντονα χαρακτηριστικα, ωραιο βαψιμο αλλά το μονο που δεν περίμενα ειναι κάποια κιλάκια που όπως και ίδια είπε έχει πάρει - εννοείται οχι άσχημα - μερικοί μπορεί και να τρελαίνονται με αυτά .. Ισα ισα που την εχουν κάνει και πιο μπαμπατσικη που λεμε ...Χαμόγελο...Συμπεριφορά άψογη , συζητήσιμη έκατσε και παραπάνω ώρα λόγω του ότι πιάσαμε την πάρλα . Στα του αγώνα τώρα μου τον εξαφάνισε ... το γουστάρε έγλυφε επι πολλή ώρα μέχρι να μπει σκούφι και σε διάφορες στάσεις να την κουράσω ... Βέβαια δεν την άφησα και εγω παράπονεμένη με αποτέλεσμα στο δεύτερο ημίχρονο να τα δώσει ολα ακόμη με πιο πολυ ένταση ... Γενικότερα για να μην κουράσω πιστεύω τα αξίζει γιατι τα δουλεύει τα 100, και αν σκεφτεί κάποιος εμφάνιση ηλικία services είναι Vfm για μένα ... Βέβαια μου έβγαλε gfe κατάσταση και δεν την πίεσα για κατι παραπάνω ή πιο άγριο ... Αυτά την επόμενη με καμία φίλη της ελπίζω να την πάρω ..
. Καλα γαμησια σε όλους ....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
xoxoxo123
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
2.449
Πόντοι:
746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Σεπτεμβρίου, 2014
Καλλιό αργά παρά ποτέ, πάντως πρέπει να είναι θερμο κορίτσι Γλώσσα
24 Σεπτεμβρίου, 2014
+1 ΚουλΚουλΚουλ
24 Σεπτεμβρίου, 2014
Ε το χει το DNA τους .... Ειναι μέσα στην καυλα όλες τους ανατολικά Γλώσσα
24 Σεπτεμβρίου, 2014
..παρε διπλο με sabby!!!Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης
25 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αυτό σκεφτόμουν και εγω Κουλ
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5