Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 124 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επαγγελματικές υποχρεώσεις με έφεραν στην περιοχή του Βοτανικού, αργά το μεσημέρι και αφού τελείωσα, είπα να πεταχτώ και στην αγαπημένη μου πιάτσα να δω τι "παίζει"...Μετά από σύντομη βόλτα και λόγω της "ανομβρίας" που επικρατούσε, στο συγκεκριμένο στούντιο παρέτεινα την παραμονή μου, μιας και η Τζένη ήταν αυτό που επιζητούσα. Ένα κορίτσι, το οποίο πάει αρκετός καιρός από τότε που βρέθηκα για πρώτη φορά μαζί του, με άριστες αναμνήσεις, και με τον τρόπο που με πλησίασε, με φίλησε, με χαιρέτησε, έκανε την απόφασή μου ευκολότερη...Ξανθά μακριά μαλλιά, πιασμένα κότσο αυτή τη φορά, πολύ όμορφο πρόσωπο, με ωραία χαρακτηριστικά, φυσικό στήθος, ευμεγέθες και σφιχτό, ωραίο κορμί, χωρίς να είναι αδύνατο, αλλά ούτε και παχύ...όπως πρέπει δηλαδή, με ωραία πιασίματα και εξαιρετική περιφέρεια...

Επιλογή προγράμματος για 69 και είσοδος στο δωμάτιο να φρεσκαριστώ λίγο. Μετά από λίγο, έρχεται και η Τζένη, έκανε ντουζάκι και εκείνη μπροστά μου και βγαίνοντας από το ντουζ, όπως ήταν με τα νερά, την έριξα στο κρεβάτι....Δεν μπορούσα να αντισταθώ στο θέαμα. Ωραία και παθιάρικα φιλιά σε όλο το κορμί της, περιποίηση του όμορφου στήθους της μέχρι να φτάσω και να ασχοληθώ για ώρα με το πολύ όμορφο αιδοίο της. Έδειχνε να της αρέσει, η συμμετοχή της σε υψηλό επίπεδο, με αληθοφάνεια, σε ωραίο ρυθμό. Ανταπόδοση εκείνη, και πάλι, με σφιχτές αγκαλιές, γλειψίματα στο λαιμό μου, στο στήθος μου, μέχρι να επικεντρωθεί στην γεννητική μου περιοχή. Εξαιρετική περιποίηση με τα @@ μου για ώρα, με ωραίες κινήσεις και ρυθμό, ενώ και το στοματικό της περιείχε ποικιλία, με βαθιές διεισδύσεις, παιξίματα με τη γλώσσα της, κοπανήματα, φτυσίματα...

Ξεκίνημα στο σεξ σε ιεραποστολικό, σε αργούς ρυθμούς στην αρχή,αγκαλιές, φιλιά, πνιχτά βογγητά, συνέθεταν ένα πολύ ωραίο gfe κλίμα. Στη συνέχεια πιο έντονοι ρυθμοί με τα πόδια της ενωμένα στο ύψος του προσώπου μου. Η Τζένη είναι ένα κορίτσι που πραγματικά λατρεύει να της περιποιούνται τα πατουσάκια και αυτό το εκμεταλλεύτηκα στο έπακρο και εκείνη να μου δίνει ότι έχει και δεν έχει από συμμετοχή και ένταση. Πολύ ωραία δάχτυλα, ίσια, βαμμένα κόκκινα, ωραίο και περιποιημένο πέλμα. Αλλαγή στα 4, με καλό στήσιμο από εκείνην και εμένα να θαυμάζω τον όμορφο κώλο της και συνεχίσαμε στον ίδιο ρυθμό, μέχρι να έρθει σε cowgirl. Και πάλι σφιχτές αγκαλιές, αργοί ρυθμοί, είχα την ευκαιρία να ξανασχοληθώ με το στήθος της έτσι όπως παλλόταν ήταν χάρμα οφθαλμών...Τελευταία στάση, πλαγιαστό ιεραποστολικό, με καλή γωνία διείσδυσης, έντονο σφυροκόπημα που έδειξε να αντέχει και να ανταποκρίνεται άριστα και μετά από λίγο τελείωσα μέσα της προσπαθώντας να ξαναβρώ τις ανάσες μου....

Η Τζένη επιβεβαίωσε την αρχική καλή μου εντύπωση. Είναι ένα κορίτσι που δίνει το 100% μέσα στο δωμάτιο, δε δέχεται να φύγεις από το δωμάτιο αν δεν είσαι ικανοποιημένος, είναι πεντακάθαρη, έχει σούπερ υπηρεσίες και σε συνδυασμό με την ευγένειά της, την ομορφιά της και την υπομονή της θεωρώ ότι είναι μια σίγουρη επιλογή για όποιον θέλει να περάσει ευχάριστα...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 01, 2014
Όνομα κοπέλας
Τζένη
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού