Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 280 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Τετάρτη βράδυ στις 21.00. Ανέβηκα τα σκαλιά και βρέθηκα στο σαλόνι του οίκου το οποίο ήταν γεμάτο απο νεαρούς που περίμεναν , ήταν ο μόνος οίκος μαζί με το Φωκαίας 27β κάτω που είχε κόσμο. Αφού περίμενα κάνα 5λέπτο βγήκε απο το δωμάτιο η Λαβίνια. Μελαχρινή λεπτή ωραίο κορμί με στητό 2άρι βυζί καλοσχηματισμένο , μοντελάκι σκέτο , το μαλλί της μακρύ ίσιο ,πιασμένο αλογοουρά έφτανε μέχρι λίγο πιο κάτω απο την μέση την μέση της ,στο πρόσωπο χάνει κάπως, ακόμα μου έκανε εντύπωση ότι βγήκε με αρκετό αέρα και αυτοπεποίθηση στο σαλονάρισμα. Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , περίμενα αρκετή ώρα μίας πριν απο εμένα είχε να περάσει απο άλλα δύο δωμάτια. Μετά απο κάνα 20λέπτο περίπου ήρθε στο δωμάτιο , χαμογελαστή , με χαιρέτησε και ξάπλωσε δίπλα μου. Την έπιασα και την έφερα απο πάνω μου και άρχισα να φιλάω τον λαιμό κυρίως αλλά και τα υπέροχα βυζιά της. Μετά την έστησα ανάσκελα και για λίγο απόλαυσα το μουνάκι της μίας και γαργαλιόταν.....Ξάπλωσα και ήρθε αυτή απο πάνω μου. Με φίλησε αρχικά πεταχτά στα χείλη και μετά κατέβηκε πιο κάτω στο στήθος μου. Με το χέρι της ελαφρά χάιδευε τα αρχίδια και τον πούτσο μου. Πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση με αυτή απο πάνω. Δεν είχε γενικά καμία ιδιαίτερη συμμετοχή στις στάσεις που αλλάξαμε αλλά ήταν δεκτική. Σηκώθηκα και την πήρα μαζί μου και συνεχίσαμε για λίγο στα όρθια. Τρίτη και τελευταία στάση την έστησα στα τέσσερα , της έφτιαξα πολλές φορές την λεκάνη της και γενικά δεν ήταν για πολλά πολλά στο πισωκολλητό. Στο δωμάτιο έκατσα ένα δεκάλεπτο , δεν είχε κάποια συμμετοχή αλλά ήταν δεκτική και σε αφήνει να έχεις το πάνω χέρι. Εχει ωραίο κορμί και απ όσο έχω δει δουλεύει σχεδόν συνέχεια(απο το ένα δωμάτιο στο άλλο), παρόλο που θα χαρακτήριζα την συνεδρία λίγο πιο πάνω απο μέτρια σε κάνα δύο βδομάδες(αν είναι ακόμα εδώ)θέλω να την ξαναδοκιμάσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 27, 2014
Όνομα κοπέλας
Λαβίνια
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.892
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Αυγούστου, 2014
Μάλλον θα πάω με την πρώτη ευκαιρία παρότι αξιολογείς μέτριες τις υπηρεσίες της.
07 Σεπτεμβρίου, 2014
Περασα πολυ χαλια τυπε μου μαζι της....Γερο-μύστης
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2