Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 121 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μελαχρινή, ψηλή με ωραίο σώμα και φυσικό στήθος. Καλλίγραμμα πόδια, πρόσωπο γυναίκας με εμπειρία. Μαύρα σπαστά μακριά μαλλιά. Αυτή είναι η Τζένη. Μια τριαντάρα Ελληνίδα που οι δυσκολίες της ζωής την οδήγησαν στο αρχαιότερο επάγγελμα του κόσμου, κατά δήλωση της. Μια φορά μόνο την είχα δει σε τσάρκα μου, μου άρεσε και αποφάσισα την στενότερη γνωριμία σε πρόγραμμα με 69 στα 70 ευρώ.

Αρκετά κεφάτη μπήκε στο δωμάτιο, μιλήσαμε λίγο και προσφέρθηκε να μου κάνει μασάζ, κάτι που όπως φάνηκε κατέχει πάρα πολύ καλό. Το χαλαρωτικό μασάζ έδωσε την θέση του σε ένα αισθησιακό body to body για να ξεκινήσουν και τα πρώτα προκαταρκτικά. Χάδια, αγκαλίες φιλάκια στην πλάτη και στην συνέχεια στο στήθος το λαιμό και τα αυτιά από τις δυο πλευρές.

Την ξάπλωσα ανάσκελα και ανέλαβα τα ινία του αγώνα, περνώντας την γλώσσα μου από όλο το σώμα της και να καταλήξω στην ευαίσθητη περιοχή της. Η ανταπόκριση της σε ψηλά επίπεδα, με πρόστυχα λόγια, χάδια, προτροπές για να συνεχίζω την περιποίηση μου για μεγάλο χρονικό διάστημα, μέχρι να αναλάβει δράση με ένα πολύ καλό στοματικό, με εναλλαγές αργού και γρήγορου ρυθμού αρκετά βαθύ κατά διαστήματα σε σημείο πνιγμού και με καραμέλωμα στα @@κια.

Ανάλογη και η συμμέτοχη της στο sex σε όποια στάση και εάν αλλάξαμε, δίνοντας το καλύτερο της εαυτό από την αρχή μέχρι το τέλος της διαδικασίας με σωστά στησίματα σε όλες τις στάσεις, πρωτοβουλίες, αλλά και χωρίς καμία αντίρρηση σε ότι (λογικό) της ζήτησα. Κουβέντα σε φιλικό κλίμα μετά το τέλος, φιλάκι και αποχώρηση.

Μια απολαυστική συνεδρία με μια γυναίκα που δείχνει πως είναι έμπειρη, αλλά με amateur στοιχεία, μιας και δεν είναι πολύ καιρό στον χώρο, με διάθεση να απολαύσει και αυτή εάν την χειριστείς σωστά, με kinky λεξιλόγιο αλλά και τρυφερή ταυτόχρονα.. Γυναίκα εμφανίσιμη, καλή τεχνίτρια, δεν με έκανε να μετανιώσω για την πρώτη γνωριμία μας, που πολύ ευχαρίστως θα ανανέωνα.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Τζένη, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζένη
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Αυγούστου, 2014
εχει κυκλοφορησει στη πιατσα οτι ειναι τραβελι ρε φιλε,θεωρω οτι λογο εμπειριας και μονο θα το καταλαβαινες ετσι; εχω προβληματιστει
26 Αυγούστου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε καμια περιπτωση δεν θα αμφισβητουσα οτι η Τζενη ειναι 100% γυναίκα.
26 Αυγούστου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

οκ ! το δεχομαι ! θα την τιμισω και εγω λοιπον !
26 Αυγούστου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πιο γυναίκα πεθαίνεις μαν...100% γυναικάρα....
26 Αυγούστου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Που το διαβασες/ακουσες αυτο; Εδω; Σε αλλο site;

Θα μας τρελανουν τελειως....
26 Αυγούστου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

του απάντησα και εγώ και ο Ινδιάνος....η Τζένη είναι Ελληνιδάρα 100%...μην πιστεύετε ότι ακούτε ρε παιδιά...
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6