Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Ξενοδοχεία 109068
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Χώρος (γενικά)
 
8.0
Καθαριότητα
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
1.0
Διακριτικότητα
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μπαίνω με γυναίκα εκτός πορνικού χώρου για αμφίδρομη γεννετήσια ικανοποίηση και μια όξινη μελαχροινή ρεσεψιονίστ λεκανατζού μας ρώτησε εν ψυχρώ αν θέλουμε δωμάτιο για λίγο,χωρίς να πεί ούτε ένα καλησπέρα ή εν πάσει περιπτώσει μια κάποια λούμπεν ατάκα για το τυπικό της υπόθεσης.Εν πάσει περιπτώσει,ένεκα φρικτής ζέστης και κάβλας έδωσα τόπο στην οργή και ζήτησα ένα απλό δωματιάκι και μάλιστα τόνισα το "για λίγο".Μου πετάει ένα τηλεκοντρόλ και ένα κλειδί για δωμάτιο στον δεύτερο όροφο.Πάμε και εμείς να ρίξουμε κανέναν πούτσο και πάνω στο πανηγύρι μπήκε μέσα η καθαρίστρια,η οποία μας έπιασε σε κατάσταση Καβάλα Δράμα 3-0 σημειώσατε 1.Σηκώθηκα με την ψωλή κοντάρι και άρχισα να κράζω.Τέσπα.Έφυγε αυτή,έριξα το μανίκι μου και έκανα ένα ντουζάκι,δημιουργώντας μια ωραία λίμνη,ελλείψη κουρτίνας.Το δωμάτιο το έβλεπε ο ήλιος και ή θερμοκρασία κλειδωμένη απο την μαλακία στον τοίχο στους 27 βαθμούς.Πήγα στην ρεσεψιόν,έγινε της μουρλής και ήρθε ένας και καλά υπεύθυνος.Άκουσε τα γαλλικά του και αυτός και τέλος.Να πάνε να γαμηθούνε.Λεφτά δίνουμε και εκείνοι μας φέρονται λες και τα χρωστάμε.Αμα με ξαναδούν,να κάτσω να με χέσουν στ μούτρα.Ημερομηνία ενδεικτική.
iceman1988
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
7.076
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Αυγούστου, 2014
αυτα ειναι γλεντια.......έδειξε η καθαριστρια να γουσταρει ή την τρομαξες?
25 Αυγούστου, 2014
μηπως ηθελε να παρει ματι η καθαριστρια?Κουλ
25 Αυγούστου, 2014
"η οποία μας έπιασε σε κατάσταση Καβάλα Δράμα 3-0 σημειώσατε 1"
Σσσσσσσσωστοοοςςςςς
Ωραια κριτικη Μεγάλο χαμόγελο
25 Αυγούστου, 2014
ακριβώς η ίδια αντιμετώπιση έγραψα και εγώ στη δική μου κριτική

πρέπει να ρίξουμε όλοι μαύρο να βάλουν μυαλό
22 Σεπτεμβρίου, 2014
Μάγκες,η καθαρίστρια χέστηκε πάνω της,καθώς δεν είναι λίγο να βλέπεις έναν άνθρωπο γυμνό να γαμάει,να τον διακόπτεις και μετά να αρχίσει να σε κράζει.Και στην τελική δεν φταίει αυτή...Προφανώς εν είχε ενημερωθεί απο την ξινή ρεσεψιονίστ για την παραχώρηση του δωματίου.Ακόμα και σε σάπια ξενοδοχεία του κέντρου είναι καλύτερα τα πράγματα απο άποψη σέρβις.Όταν θέλεις να το παίζεις μούρη και κυριλίκι,να είσαι μουράτος και κυριλές και όχι τσάμπα μάγκας και κώλος φινιστρίνι.Εκεί πάς να περάσεις καλά.Τέλος.-Δεν περνάς;Μαύρο και άραχνο.Άλλωστε άλλοι δουλεύουν με μεροκάματο 20 ευρα και εκείνοι τα τσιμπανε στο άνετο και χωρίς παζάρι,οπότε αν δεν μας σέβονται θα κλείσουν.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5