Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 13 10
Call-Girls 61474
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Για όσους δεν την ξέρουν απο τα στούντιος...
Εδώ έχουμε να κάνουμε με έναν απο τους καλύτερους συνδυασμούς που μπορεί να πάρει κάποιος απο cg σε ότι αφορά...πρόσωπο,κώλο,επιδερμίδα,εμπειρία στη δουλειά,συμμετοχή-διάθεση.Σώμα που έχει περάσει απο βάρη αλλά θα πρέπει να συνεχίσει να το γυμνάζει,τον τρόπο αυτή θα τον διαλέξει και να μπει σε γράμμωση αν δεν έχει μπει ήδη για να φανεί το αποτέλεσμα.Το εξάρι στο σώμα επίτηδες για να πάρει πάτημα αλλά και για τις δικές της απαιτήσεις.
Εκτός του πολύ καλού πηδήματος που μου έκανε είναι και πολύ καλό άτομο για παρέα.Αφού λοιπόν με πέρασε ακτινογραφία απο πάνω μέχρι κάτω μέχρι να αρχίσει να δίνει κουβέντες και να δει με τι άτομο έχει να κάνει...ξεκίνησε επίθεση.Για το πότε είχε πετάξει το βυζί απο το φόρεμα και έφερνε την γλώσσα της σε στόμα και σώμα είναι φοβερό πράγμα!
Κάποια γενικά πράγματα που εγώ τα γουστάρω πολύ.Πήδημα απο χαμηλές μέχρι υψηλές.Ανάποδο βαθύ κάθισμα με θέα του τουμπανέ κώλου και ένταση.Στο κανονικό βαθύ κάθισμα να μου σκάει τα ηχητικά εφέ μέσα στο αυτί αληθινά ή όχι δεν με ενδιαφέρει εμένα εκείνη την στιγμή με έφτιαχναν και να δίνει πόνο στο ανεβοκατέβασμα.Μεγάλη αντοχή μπρούμυτα ενώ στα 4 οι παλάμες της να βρίσκονται στα κωλομέρια της και να τα ανοίγουν.Γλείψιμο στα @@ ωραίο.Πίπα με καλή αίσθηση και ρυθμό αλλά χωρίς οπτικό παιχνίδι και λίγο μονότονη.
Κουβέντα ανάλαφρη και όχι μόνο αλλά και με πολύ γέλιο.Μου έχει πάρει πολύ ενέργεια αλλά έχω πάρει κιόλας,ενώ έκανε μια κίνηση που την εκτίμησα ιδιαίτερα αλλά δεν την κατάλαβα και απόλυτα.
Respect μωρή αρρώστεια!! Κουλ

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
underpressure
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
141
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Andy Dufresne

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Αυγούστου, 2014
πως εκτίμησες δηλαδή μια κίνηση που δεν κατάλαβες Χμμμ;
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1