Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 90 10
Sex Studio 163743
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Οπως το λεει ο τιτλος αγαπητοι φιλοι μου. Ειχα αναχωρησει κατα τις 22.00 και ειχα σκοπο πρωτα να επισκεφτω το στουντιο Πειραιως 193 και μετα το στουντιο Αριστοτελους 5.Επισκεφτηκα πρωτα το στουντιο Πειραιως 193 αλλα απουσιαζε η καλυτερη μου φιλη η Κωνσταντινα και ηταν αλλες 2 κοπελες που ειχα βαρδια εκεινη την στιγμη. Ρωτησα την τσατσα αν μπορουσα να δω εκεινα τα 2 μαγικα δωματια το μωβ και το πορτοκαλι .Μου τα εδειξε τα δωματια οντως πολυ ωραια δωματια και διπλα στα κρεβατια ειχε και καθρεφτη για να βλεπεις την θεα δηλάδη θελω να πω την ωρα που θα γαμας την κοπελα στα τεσσερα και θα βλεπεις την θεα η θα βλεπεις την κοπελα που θα σε γαμαει με το στραπον της εσενα στα τεσσερα. Το μονο αρνητικο ειναι οτι το στουντιο αυτο δεν εχει καλα στραπον . Εχει 2 απλα στραπον χωρις ορχεις μου τα εδειξε η τσατσα. Την ρωτησα την τσατσα ποτε με το καλο θα εχει βαρδια ξανα η Κωνσταντινα με το φιδισιο σωμα μου ειπε αυριο το πρωι αλλα εγω εργαζομαι τις καθημερινες και μου ειναι δυσκολο να την επισκεφτω , μετα θα φυγει για 2 εβδομαδες αδεια. Οποτε θα την επισκεφτω στις αρχες του Σεπτεμβρη. Οταν θα ειναι να επισκεφτω την Κωνσταντινα στις αρχες του Σεπτεμβρη θα πρεπει να αγορασω εκεινο το καταπληκτικο στραπον που εχουν στο στουντιο Αριστοτελους 5 το οποιο θα το αναφερω ποιο κατω. Θελω πολυ να δω την Κωνσταντινα στον καθρεφτη με το φιδισιο σωμα της να φοραει το στραπον και να με γαμαει απο πισω στα τεσσερα και να μου ξεσκισει τον κωλο μου για αρκετη ωρα. Ειναι το στραπον τζελι μεταξυ των τιμων απο 35 εως 70 ευρω, το πουλανε εδω στα σεξ σοπ εδω στην ελληνικη επικρατεια. Θα ηθελα να αναφερω οτι ειναι ποιο καλυτερο απο τα ουλτρα χαρνες 2, 6 ιντσες του κατασκευαστη τζοσον. Μπαινουν ποιο ευκολα στην πρωκτικη χωρα χωρις κανενα πονο και απολαμβανεις τον πρωκτικο ερωτα για αρκετη ωρα. Ειναι στραπον με πεος 16-17 εκατοστα με ορχεις και με δερματινη ζωνη στο χρωμα του δερματος οπως τα ουλτρα χαρνες 2 6 ιντσες. Αντιθετα τα στραπον ουλτρα χαρνες 2 6 ιντσες ειναι για τους προχωρημενους που κανουν συνεχεια πρωκτικο σεξ.


Επειτα πηρα ενα ταξι και αναχωρησα για το στουντιο Αριστοτελους 5 . Ηξερα οτι ειχε βαρδεια μετα τις 23.00 η Μπελλα. Οταν επισκεφτηκα την τσατσα της ειπα οτι ενδιαφερομαι για την Μπελλα και για το αυταρχικο προγραμμα και πληρωσα 80 ευρω. Μπηκα στο δωματιο και ξαπλωσα στο κρεββατι μετα απο 10 λεπτα ερχεται και ανοιγει την πορτα η Μπελλα και να φοραει το στραπον της και να μου κλεινει το ματι της. Πολυ ωραια καυλιαρα γκομενα ηθελε απο την αρχη πολυ να με γαμησει απο πισω. Ξεκινησαμε πρωτα με χαδια επειτα της εκανα στοματικο ερωτα στο στραπον της , επειτα εγειψα τους ορχεις του στραπον της . Μετα μου ζητησε να βγαλω εξω την γλωσσα μου και να μου χτυπαει το στραπον της πανω στην γλωσσα μου δηλαδη στραπονσκαμπηλα. Επειτα της ζητησα οτι θελω να κανω βαθυ λαρυγγι στον στραπον της και το πετυχα και το εβαλα ολο μεσα στο στομα μου για αρκετη ωρα. Μετα της ζητησα οτι ηρθε η ωρα να με γαμησει . Της ειπα οτι ηθελα αυτη να ειναι ο αντρας και εγω η γυναικα . Στην αρχη μου τον εβαζε σιγα-σιγα καταλαβε οτι ειμαι στενος απο πισω, επειτα αρχισε να μου το βαζει ποιο βαθια αφου ειχαν ανοιξει οι μυς της πρωκτικης χωρας μου και στο τελος μπηκε ολο το στραπον μεχρι τον πατο και αρχισε να με γαμαει στα τεσσερα το πολυ ομορφα για αρκετη ωρα που το ευχαριστηθηκα και το απολαυσα και θα το θυμαμαι για αρκετες ημερες. Επισης θα ηθελα να αναφερω οτι το δωματιο που διαλεξα ειναι το μοναχικο δεξι δωματιο το οποιο εχει χαμηλο καθρεφτη και απολαμβανεις την θεα.

Συμπερασμα η Μπελλα ξερει να κανει αυταρχικο προγραμμα δηλαδη αλλαγη ρολων. Οποτε θα ειναι στα στανταρ μου. Επισης ρωτησα ποσο εχει η 1 ωρα και μου ειπε η τσατα 160 ευρω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 10, 2014
Όνομα κοπέλας
Μπέλα
Υπηρεσίες
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Αυγούστου, 2014
Προτείνω σε όλους οσους διαβάσουν το παραπάνω κείμενο να το διαβάσουν με "σπασμένη" φωνή όπως όταν κάνει την γυναίκα ο Σεφερλής. Τότε αναδεικνύεται η μεγαλοπρέπεια των λεγομένων. Μεγάλο χαμόγελοΣπασίκλαςΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
13 Αυγούστου, 2014
Τι σε ξεπαρθένιασε αφού στην αμέσως προηγούμενη κριτική γράφεις ότι σε γάμησε η Ρομπέρτα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2