Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 36 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Σιγουρα ειναι κριμα, και πολυ αδικο για την υπεροχη Βικυ,
οτι το θεμα αυτων των γραμμων ειναι...το κρεβάτι!!!

Ας παρουμε ομως τα πράγματα με τη σειρα:
Την ειχα δει πριν λιγες μερες. Κουκλιστικο προσωπακι!!!
Το σωμα της ειναι ασύμμετρο, δεν θα την προσεχες γι αυτο στο δρομο, αλλα αυτο ειναι ασημαντη λεπτομέρεια. Στο χαμόγελο της και στα μάτια της μπορεις να χαθεις.
Δυστυχως εκεινη τη μερα μου την εφαγε ο Gabetsos...αλλα σημερα τον προλαβα Χαμόγελο

Με το που μπηκε στο δωματιο, χωθηκε στα ορθια στην αγκαλια μου, κι αρχισαμε αναγνωριστικες επαφες. Πολυ συνεργασιμη, με γεμισε φιλια χαμογελώντας καλοκαρδα, σαν να με ηξερε καιρο.
Το παιχνίδι σοβαρεψε στο κρεβατι. Αλληλοψαχτηκαμε για πολυ ωρα, με πολλη καλη διαθεση, σαν να
γνωριζομασταν απο καιρο! Αφθονα προκαταρκτικα που θα ανεστηναν και πεθαμένο.
Γνωριζει καλα το παιχνιδι η Βικυ, και δεν τσιγκουνευεται να το μοιραστεί.

Η πιπα πολυ καλη, επισης αφθονη σε διάρκεια, με το κορμι της κοντα μου, για να χω κατι να κανω κι εγωΓλώσσα
Ανεβηκε πανω μου, μου εφερε τα μικρα βυζακια της στο στομα μου και κουλουριαστηκε πανω μου οπως της ζητησα.
Αφου χορτασα, αλλαγη στασης σε doggy....κι εδω αρχίζει το δραμα...Κεφάλι σε τοίχο!

Το κρεβατι, αρχισε μια ταλαντωση, στη διεθυνση του διαμηκη αξονα, πλατους ανω των 10cm, τοσο που εκανε την ισορροπία δυσκολη! Το φαινόμενο συνοδευοταν απο τσιριχτο ηχο, πολλων dB!
Σταματησα αμηχανος....καταλαβε -γνώριζε - το προβλημα, κι αφου με κοιταξε στοργικα, ανελαβε αυτη την κινηση. Το μονο που καταφερε ηταν να μειωσει για λιγο το πλατος της εξαναγκασμενης ταλάντωσης - λογω διαφορετικης συχνοτητας διεγερτη-ταλαντωτη. Την σταματησα και ξαναπηρα εγω το ρολο του διεγερτη, αλλαζοντας συχνοτητα, μπας και το φερω σε συντονισμο, και σπάσει το αναθεματισμενο!!!!

Γελαω τωρα, αλλα εκει το παιχνιδι χαθηκε!
Μαζι μ αυτο το μαγαζι εχασε κι εναν εν δυνάμει πελατη, που σε λιγες βδομαδες θα μπορουσε να αποσβεσει το κοστος ενος κρεβατιου.
Αλλα μαθηματα πρακτικης οικονομιας...σε ποιον???

Φυσικα το παραβολο των τριαντα ευρω, ειναι υπερβολικο για τις παροχες του μαγαζιου.
Αν και προσωπικά δεν με καιει που πεταξα τριάντα ευρω, οσο το οτι δεν θα ξαναδω τη Βικυ...

Τα παραπονα μου πρέπει να τα εκφρασω και προς εσας, αγαπητοι μου εν οπλοις αδερφοι, που δεν ακοσα να λετε τιποτα για το χωρο, αλλα αναζητατε σε λαθος δρομο μειωσεις τιμων!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 25, 2014
Όνομα κοπέλας
Vicka
hagem
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
12
Πόντοι:
1.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουλίου, 2014
Tα κρεβάτια και η καθαριότητα του χώρου είναι άθλια δυστυχώς. Κρίμα για ένα μπιμπελό σαν τη Vicka να εργάζεται σε τέτοιο μέρος. Ένα 25άρι και πολύ τους είναι γι'αυτό το χώρο.
27 Ιουλίου, 2014
Respect για την άψογη περιγραφή με όρους Φυσικής και για τον επίλογο!
27 Ιουλίου, 2014
Η επιστήμη πρωτίστως και κυρίως είναι ένα σύνολο λογικών και εμπειρικών κανόνων που επιτρέπουν τη συστηματική παρατήρηση εμπειρικών φαινομένων προκειμένου να τα κατανοήσουμε. Εσείς, κ. hagem, μεταλαμπαδεύσατε τη Γνώση και μας καταστήσατε κατανοητές όλες τις πτυχές της συνευρέσεώς σας. Είσθε εξαιρετικός! +1! +1! +1!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3