Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 72 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αποφασισμένος για ένα καλτ γαμήσι και λόγω κορεσμού στην 3η βάρδια αποφάσισα ένα συννεφιασμένο απόγευμα να αναζητήσω ένα καλτ γαμήσι σε ένα από τα σκληρά σπίτια της Φυλής.Μπαίνοντας σε αυτή την υπόγα ο καραφλός μπυροκοιλιάς τσάτσος μου ανέφερε πως εκδίδεται η Νανά,η θεά της Φυλής όπως μου είπεΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Του λέω δεν την ξέρω αλλά θα περιμένω να την δω.Μόλις την βλέπω βγάζω το 20ρικο και μπαίνω στο γνωστό δωμάτιο με την συρόμενη.Μετά από κανα 10λεπτο μπαίνει και το γκλιφ και μου αποκαλύπτει τα θεσπέσια πεσμένα βυζιά της και το απωλιθωμένο δάσος της Μυτιλήνης.Αφού γλείφω κανά 5λεπτο τα βυζιά με ξεκινάει σε ένα χαλαρό ακάποτο τσιμπούκι και κατέβαινει σε αρχίδια-κώλο όπου μου προσέφερε ένα μισάωρο γλυφοκώλιΣπασίκλαςΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο με 2 διαλλείματα για να ξεμπουκώσει από τα φλέμματα που την ταλαιπωρούσανΚουλΚουλ.Την δαχτυλιάζω στην αξύριστη μουνάρα της και τον τρίβω στις μουνότριχές της.Λίγο πριν κάνω την κίνηση ματ μου βάζει καπότα και με γλωσσοφιλιάζει.Μου λέει να την γαμήσω πολύ δυνάτα και πως τρελαίνεται να την γαμάνε πιτσιρικάδες.Την πήρα μόνο ιεραποστολικά και κατέθεσα τα υγρά μου.Βγαίνοντας ο τσάτσος με ρώτησε πως πέρασα και εισήγαγε πάκη στο δωμάτιο που γαμούσα χωρίς φυσικά να κάνει κάποια κίνηση μαζέματος.Άλλο ένα πολύ καλτ γαμήσι είχε ολοκληρωθεί,αναλάφρος συνέχισα την βόλτα μου στους δρόμους της Φυλής.Ιδανική για εμάς τους σκληρούς χύστες,οι υπόλοιποι μην περάσετε ούτε απ'έξω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 14, 2014
Όνομα κοπέλας
Νανά
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.338
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Αυγούστου, 2014
Η ΝΑΝΑ Η ΚΟΤΑ.Ετσι την φωνάζω πάντα για τη φωνή της και επειδή κάθεται σε ότι της προστάζεις.πίπα χωρίς γαμίσι κόλος δάχτυλο-πουτσα και μετά χυσιμο στη μάπα.σουπερ εμπειρία
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1