Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 226 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τις τελευταίες ημέρες είχα αρκετές καύλες, αλλά δεν μπορούσα να γαμήσω, καθώς ένα μικρό έγκαυμα στο πέος μου, αποτέλεσμα μιας επέμβασης αισθητικής που είχα κάνει, με εμπόδιζε στο να ξεκινήσω οποιαδήποτε σεξουαλική δραστηριότητα και αν είχα στο μυαλό μου.
Οι καύλες ενισχύθηκαν τις τελευταίες δύο ημέρες, γιατί κατέβασα και έβλεπα τις τσόντες του Σειρηνάκη, στις οποίες πρωταγωνιστούσε η ηθοποιός με το ψευδώνυμο Έλλη, με την οποία έφαγα σκάλωμα.
Πέμπτη βράδυ, λίγο μετά τις δώδεκα και αφού πήρα την δόση μου από την Έλλη, αποφάσισα να πάω να γαμήσω την Αλέξια, την οποία είχα σταμπάρει εδώ και λίγο καιρό. Όσο για το έγκαυμα, εντάξει λέω, θα την παλέψω. Δεν με ενοχλούσε, ούτε και με πονούσε.
Ξεκινάω και φτάνω στο μπουρδέλο, όπου θα έπρεπε να δουλεύει εκείνη την ώρα η Αλέξια και τρώω την ξενέρα. Απουσίαζε, καθώς ήταν αδιάθετη, όπως με ενημέρωσε η τσατσά. Στη θέση της δούλευε η Ροζαλίντα, ένα δυνατό και έκφυλο milf από Βουλγαρία, με αρκετά καλό σώμα, σιλικονάτο βυζί και ελεύθερο-τελειωτικό τσιμπούκι.
Είχα περάσει με την συγκεκριμένη κυρία, λίγες ημέρες πριν, μόνο για πίπα και για να την χύσω στο στόμα. Σε εκείνη την συνεύρεση μου είχε παίξει την εξής πουστιά:
Όταν κατέβηκα από το κρεβάτι για να της τα δώσω στο στόμα όρθιος, αυτή, την ώρα που άρχισα να χύνω, έπιασε τον πούτσο μου και τον μετακίνησε λοξός δεξιά, με αποτέλεσμα να χύσω λίγο στο στήθος της και τα υπόλοιπα να πέσουν κάτω στο πάτωμα.
Θυμήθηκα το περιστατικό και αφού έδωσα τα χρήματα στην υπηρεσία, πέρασα στο δωμάτιο αποφασισμένος να πάρω εκδίκηση!
Μετά από λίγα λεπτά και αφού είχα γδυθεί, μπαίνει μέσα στο δωμάτιο και με ρωτάει τι θέλω να κάνουμε. Της λέω μόνο πίπα και να την χύσω στο πρόσωπο (συμφωνήσαμε από τα χείλη και κάτω).
Χρησιμοποίησα προφυλακτικό στο τσιμπούκι, για λόγους ασφαλείας, επειδή είχα το τραύμα και επειδή δύο μήνες νωρίτερα είχα κάνει όλες τις εξετάσεις για αφροδίσια νοσήματα (βγήκαν καθαρές) και αποφάσισα να μην ξαναπαίξω με την υγεία μου.
Ξεκίνησε μια καλή πίπα, χωρίς όμως να γλύφει αρχίδια. Μόλις κατάλαβα ότι θα έχυνα, της είπα να την χύσω στο πρόσωπο και επαναλήφθηκε ξανά η ίδια σκηνή, όπως την προηγούμενη φορά.
Κατέβηκα από το κρεβάτι για να της τα δώσω στο πρόσωπο όρθιος, αλλά τώρα κρατούσα εγώ τον πούτσο μου. Της τον ακουμπάω στα χείλη, όπου άρχισαν να βγαίνουν οι πρώτες ριπές, οι οποίες έσκασαν πάνω στο μάτι, την μύτη και το στόμα της, σε μεγάλη ποσότητα. Αμέσως έπιασε τον πούτσο μου και τον κατέβασε κάτω, συνεχίζοντας αυτός να "ξερνάει" ποσότητες σπέρματος πάνω στα βυζιά της.
Έκανα ένα βήμα πίσω, σηκώθηκε και εκεί είδα το πρόσωπό της να είναι γεμάτο χύσια, με αρκετά από αυτά να κρέμονται από την μία βλεφαρίδα, τη μύτη και το σαγόνι της. Ο ορισμός της ψωλομούρας!
Σχολίασε το γεγονός ότι ήμουν πολύ φορτωμένος, μου χούφτωσε τα αρχίδια και έκανε κάτι που με σόκαρε.
Αντί να σκουπιστεί ή να πλυθεί στον νιπτήρα, άνοιξε την πόρτα και βγήκε έξω με τα χύσια στη μάπα!!!
Την είδε η τσατσά, την οποία άκουσα να γελάει και να την ρωτάει τι συνέβη. Εκεί ξενέρωσα, γιατί δεν είχε πελάτες στο σαλόνι για να την δουν και να πάθουν την πλάκα τους.
Ντύθηκα, χαιρέτισα την τσατσά, καβάλησα την μηχανή και επέστρεψα σπίτι μου.



Συνεχίζεται…

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ροζαλίντα
info@123
Μέγας
Εγγραφή:
23 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
66
Likes:
11.170
Πόντοι:
3.506
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουνίου, 2014
" ... Την είδε η τσατσά, την οποία άκουσα να γελάει και να την ρωτάει τι συνέβη ... "
Σπίρτο η τσατσά, βλέπει την πουτάνα γεμάτη χύσια στη μάπα και τη ρωτάει τι έγινε ....... Money Mouth Μαλακία
BO
Bill OldKostas
28 Ιουνίου, 2014
Ωραιος τυπε μου Μεγάλο χαμόγελο
30 Ιουνίου, 2014
"Έκανα ένα βήμα πίσω, σηκώθηκε και εκεί είδα το πρόσωπό της να είναι γεμάτο χύσια, με αρκετά από αυτά να κρέμονται από την μία βλεφαρίδα, τη μύτη και το σαγόνι της. Ο ορισμός της ψωλομούρας!"

Σωστος δικε μου!!
30 Ιουνίου, 2014
χααχχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχ σωραιος
30 Ιουλίου, 2014
Είναι προφανές ότι έφυγε τρέχοντας για να βγάλει selfie!!!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5