Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 116 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα.Χθες το απόγευμα κατά τις 6 επισκέφθηκα το γνωστό σπιτάκι του Αγκύρας 1.Αφορμή ήταν οι κριτικές που είχα διαβάσει για τη μπάρμπη .Μπαίνω λοιπόν στο μαγαζάκι και με υποδέχεται η υπηρεσία η οποία ήταν πολύ ευγενική και ευχάριστη.Μετά από μερικά δευτερόλεπτα σκάει μύτη και η μπαρμπη.Μια ματιά έφτανε για να δώσω το 30ευρω και πέρασα στο δωμάτιο.O χώρος πεντακάθαρος,να πω την αλήθεια δε το περίμενα.
Μετά από μερικά λεπτά μπαίνει η μπάρμπη στο δωμάτιο με ένα όμορφο χαμόγελο το οποίο σε απογείωνε ακόμα κι αν ήσουν κομμάτια.Ξαπλώνει δίπλα μου και αρχίζουμε τα φιλιά και τα χουφτώματα.Πληροφοριακά η κοπέλα έχει κορμάρα.Αρκετά γυμνασμένο κορμί και απίστευτες βιζάρες. Με τα πολλά κάνουμε στάση 69 μου περνάει το σκουφάκι και αρχίζει τα τσιμπούκια η καύλα και γω χωρίς κανέναν ενδοιασμό να της γλύφω τη μουνάρα της.Τι να πω το γκομενάκι παίζει να κάνει τις καλύτερες πίπες...με πολύ πάθος και όλο μέσα.Δεν άντεξα και της ζήτησα να μου καβαλήσει τον πούτσο.Γυρνάει πλάτη και κάθεται στο εργαλείο.Ευτυχώς που έκατσε σε αυτή τη στάση γιατί διαφορετικά δε θα είχα προσέξει τον υπέροχο κώλο της( με τόσο μεγάλα κι όμορφα βυζιά δύσκολα προσέχεις κάτι άλλο ). Αργούσα να τελειώσω όμως αλλά η κοπέλα δε σταματούσε αν δε γινόταν η κατάθεση σπέρματος.της ζήτησα να γυρίσει στα 4,σε αυτή τη στάση δεν άργησα να τελειώσω.Δεν έφυγε αμέσως όμως,αυτό μου έκανε ευχάριστη εντύπωση, έκατσε λίγο και μιλήσαμε.Μετά σηκώθηκε και με ευχαρίστησε που την προτίμησα.
Κάτι που παρέλειψα η κοπέλα κατά την όλη διάρκεια του πηδήματος είχε ενεργή συμμετοχή πράγμα που ήταν ιδιαίτερα καυλωτικό.Το μόνο σίγουρο είναι πως το 30ρη το άξιζε και με το παραπάνω και φυσικά θα γίνω μόνιμος πελάτης της

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 17, 2014
Όνομα κοπέλας
Barbie
Μέλος
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
12
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 megasnik, fouxter

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιουνίου, 2014
Αυτά !!!!είναι το κορίτσια,του ΑΓΚΥΡΑΣ 1!!!!!!!!!!!!!!!καυλες....Γλώσσα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1