Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 120 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Η Κατερίνα είναι μια κοπέλα 28 χρονών περίπου, από την πρώην σοβιετική ένωση.Ξέρει λίγα ελληνικά!Είναι ψηλή,μελαχρινή,αδύνατη με ωραία μπλε μάτια,σιλικονάτο τριάρι στήθος και τράιμπαλ τατουάζ στη πλάτη.Η αλήθεια είναι ότι από εμφάνιση είναι μοντέλο!!Τώρα, όσων αφορά μέσα στο δωμάτιο η συγκεκριμένη κοπέλα είναι η απόλυτη ξεπέτα σε όλο το μεγαλείο της.Δεν με άφησε να φιλήσω και να γλείψω κανένα σημείο του κορμιού της!Η πίπα που έκανε ήταν άτεχνη με πολύ δόντι και χέρι, διάρκειας ενός λεπτού!!Κατά τη διάρκεια του σεξ δεν είχε καμία απολύτως συμμετοχή!!Το χειρότερο όμως από όλα,μου το άφησε για το τέλος!!Όταν πέρασαν ακριβώς τα δέκα λεπτά,σηκώθηκε από το κρεβάτι απότομα και δείχνοντας το ρολόι της μου είπε ότι ο χρόνος μου τελείωσε!!Ταυτόχρονα,εκείνη την ώρα χτύπαγε την πόρτα η τσατσά!Εκείνη την ώρα εγώ είχα εκνευριστεί αρκετά,ρώτησα την Κατερίνα να κάτσει μαζί μου δύο λεπτά ακόμη για να χύσω!Εκείνη μου το αρνήθηκε και αποχώρησε από το δωμάτιο.

Κρίμα το 20άρικο,που βγαίνει δύσκολα στις μέρες μας!!!











Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 17, 2014
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
jon smith
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
15 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
9.869
Πόντοι:
5.086
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Μαΐου, 2014
Απο τα χειροτερα λαθη που μπορει να κανει οποιος περασει με την συγκεκριμενη κοπελα χαμενο20ευρω
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1