Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 157 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επίσκεψη-καμικάζι στο Λαουράκι σήμερα στα πλαίσια της απογευματινής μου βόλτας. Την Λάουρα την είχα μπανίσει δύο τρείς φορές αλλά δεν είχα περάσει ποτέ στο δωμάτιο. Κάτι ήξερα αλλά σήμερα παρασύρθηκα από τα κάλλη της και έκανα την μαλακία.

Αρχικά να ενημερώσω ότι η Λάουρα είναι μια νεαρή δροσερή, όμορφη κοπέλα. Το μεγάλο ατού της είναι τα μεγάλα, μαλακά, βαριά βυζιά της τα οποία περιφέρει σαν δύο δροσερά πεπόνια που περιμένουν να ασχοληθεί κάποιος μαζί τους. Αλλά και η όλη της παρουσία της δίνει ένα αβαντάζ έναντι των άλλων κοριτσιών στην περιοχή. Αυτό που με τράβηξε πάνω της δεν ήταν ούτε τα βυζιά της, ούτε το λυγερόκορμο σώμα της, αλλά ο όλος αέρας που την διέπει. Διότι σε αντίθεση με τις υπόλοιπες μοντελές που κυκλοφορούν τριγύρω η Λάουρα έχει ένα πιο ρόκ στυλ, ένα πιο πονηρό μουτράκι, αρκετά τατουάζ στο σώμα και μαλλί κομμένο επιμελώς ατημέλητο. Το όλο σύνολο φανερώνει μια παρουσία που πολύ θα ήθελα να κυκλοφορούσα εκτός μπουρδέλου, μια παρουσία που μου τραβάει αυτόματα την προσοχή. Οπότε έδωσα το μαγικό χαρτάκι και πέρασα στο δωμάτιο.

Ο χώρος καθαρός, αλλά χωρίς να είναι κάτι ιδιαίτερο. Νομίζω ότι κάπως έφτιαξε από την προηγούμενη φορά που ήμουν εκεί αλλά δεν παίρνω και όρκο. Κρεβάτι, κομοδίνο, νιπτήρας κ.α. Η Λάουρα αφού καυλάντισε με τον κόσμο στο σαλόνι ήρθε στο δωμάτιο.

Παρόλο που μπήκε χαμογελαστή και φαινομενικά ευδιάθετη η όρεξη της δεν ήταν για σεξ αλλά για ξεπέτα. Από την πρώτη στιγμή έδειξε ότι είναι της σχολής "ψεκάστε-χύστε-να φύγουμε". Οπότε ανέλαβα δράση. Την αγκάλιασα και ξεκίνησα τα φιλιά σε όλο της το σώμα αλλά κυρίως στις βυζάρες της. Της ζήτησα να βγάλει τα πέδιλα της για να ασχοληθώ με τα πατουσάκια της αλλά το αρνήθηκε και είπε ότι δεν πρόκειται να βγάλει τα παπούτσια της. Καθ'όλη την διάρκεια των προκαταρκτικών εκείνη δεν συμμετείχε καθόλου, ούτε έστω και τυπικά αλλά αντίθετα τα υπέμενε στοϊκά. Όταν ήρθε η σειρά της μου πέρασε καπότα και ξεκίνησε ένα μέτριο τρομπόνι, το οποίο δεν συνοδευόταν με κάτι άλλο (γλύψιμο γύρω περιοχής, αρχιδιών κ.α.). Μέτρια πράγματα δηλαδή και χωρίς ιδιαίτερη διάρκεια αφού μετά από λίγο μου ζήτησε να προχωρήσουμε σε σεξάκι.

Ξενερωμένος από την όλη κατάσταση δεν της χάλασα χατίρι. Την έβαλα κάτω και ξεκίνησα το σκληρό γαμήσι. Εκείνη συνέχισε να μην συμμετέχει καθόλου (ευτυχώς που άνοιγε και τα πόδια της) ενώ εγώ με δυσκολία στεκόμουν στο ύψος μου (της στύσης μου). Δεν καθυστέρησα να τελειώσω, δεν το ήθελα κιόλας. Αφού ήρθε το τέλος με χαιρέτισε και την έκανε χωρίς πολλά-πολλά.

Συνοπτικά θα έλεγα ότι ήταν μια πολύ απογοητευτική επιλογή. Ενώ αρχικά είχα κάποιες προσδοκίες, αυτές εξανεμίστηκαν σταδιακά. Μην καταθέσετε, κρατήστε τα λεφτά σας για αλλού!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 02, 2014
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
141
Likes:
47
Πόντοι:
4.215
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαΐου, 2014
Ωραία κριτική φίλε. Ούτε αρχιδογλύψιμο, ούτε να αποχωρίζεται τα παπούτσια της, λυπάμαι αλλά δεν γίνεται έτσι... Φέρτε πίσω την Τάνια γρήγορα Λύπη
M
Mixanodigos
05 Μαΐου, 2014
Δεν ταίριαζαν τα ζώδια.
+1
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2