Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 157 10
Μασατζίδικα 322879
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Mια εμπειρία που θέλω σύντομα να ξεχάσω.

Δευτέρα απογευμα μετα απο μια δυο κριτικες που διάβασα των προλαλίσαντων για την Στέλλα, θεώρησα οτι μπορει να
έχει διορθωθεί και τελικά να αξίζει τα λεφτα του ενα τετοιο όμορφο καυλακι.

Πλανόμουν πλάνην οικτρά, και εξηγώ γιατί το λέω αυτό.

Με το που μπαίνει μέσα ουτε μασαζ, ουτε τίποτα κατ'ευθείαν βουρ στον πατσα. Αρχίζει ένα ωραίο καραμέλωμα @@ μετα μου βαζει προφυλακτικό και στηνεται να την γαμίσω στα 4 και αφου της το βαζω, (ομολογουμενος είναι πηγάδι χωρις την παραμικρή αντίσταση)
της λεω θέλω κώλο, μου λέει επιπλέον αλλα 40!!!! με πιανουν τα γελια και της λεω πλακα κανεις, την προηγουμενη φορα σε πηρα με ενα 20ρικο παραπανω, μου λέει αποκλείεται γιατι τωρα αρχισα να δινω κωλο (παρεπιμπτωντος την ειχα παρει απο κωλο πριν 7-8 μηνες. Της λεω ενα 20ρικο το πολύ, και εκει ξεκινάει η παρωδια, να προσπαθει με το χερι της σφιγγοντας τον πουτσο μου να το βάλει στον κώλο αλλα τίποτα , εγω ξενερωνα και μου επεφτε. Μην τα πολυλογώ αυτό εγινε τρεις φορες χωρις να καταφέρει αν μπει, με αποτελεσμα με χιλια ζορια (αφου ειχαμε τα ψευτοβρωμολογα του τυπου "γαμαμε καυλιαρη", "τι ωραια που γαμας" κ.λ.π) να τελειωσω απο μπροστα.
το κορυφαίο είναι οτι οταν ήρθε να πληρωθει τις δινω 70ευρω και με κοιταγε, και μου λέει το κωλαράκι τσαμπα ε? τις λεω δεν θα πληρωσω για κατι που δεν εγινε ποτε, μπηκες τρεις φορες μου λεει, τις λεω ξεχασε το, ουτε μιση δεν μπηκα, και σηκωθηκα και εφυγα.

μακραν η πιο αποτυχημενη εμπειρια...Μαυρο στη συγκεκριμενη κοπελα forever!!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 07, 2014
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
2.589
Πόντοι:
6.745
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού