Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 203 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 452412
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επίσκεψη με μεγάλη παρέα φίλων συναγωνιστών στο νέο studio επί της οδού Κηφισού 30, το επονομαζόμενο “The Cage».
Για τον χώρο δεν θα αναφερθώ μιας και ο lagonisian με καλύπτει απόλυτα στην κριτική του. Απλά να πω ότι είναι η «τελευταία λέξη της μόδας» στον χώρο των αυταρχικών προγραμμάτων, αλλά και στην ικανοποίηση σεξουαλικών φαντασιώσεων γενικότερα, αφού είναι εξοπλισμένο με διαφόρων ειδών αξεσουάρ, στολές και βοηθήματα.

Υπερήφανη αλλά και αρκετά αγχωμένη η οικοδέσποινα Αφροδίτη σε χρέη ξεναγού έδειχνε τα δωμάτια στον Kervera τον mpouzoklido και εμένα. Ένα από αυτά το «medical room».
Ένα δωμάτιο που δεν θυμίζει σε τίποτα studio, αλλά το εξεταστήριο ενός ιατρείου. Μικρό σε τετραγωνικά, λεύκα πλακάκια, χειρουργικά γάντια, στηθοσκόπιο, ένας μικρός πάγκος, οδοντιατρική καρέκλα, και ένα απλό «κρεβάτι» εξέτασης.
Η Αφροδίτη μας εξήγησε την φιλοσοφία ύπαρξης του δωματίου : Παιχνίδι ασθενή με νοσοκόμα, ή γιατρού με γυναίκα ασθενή, τονίζοντας μας ότι υπάρχει και η σχετική στολή.
Δεν ήθελα περισσότερο, μόνο από την περιγραφή ερεθίστηκα για να την στείλω να φορέσει την στολή.......

Ντους φυσικά δεν υπήρχε μέσα στο δωμάτιο, όμως εξυπηρετήθηκα από το πολυτελές κοινόχρηστο, που υπάρχει γι΄αυτές τις περιπτώσεις. Μπουρνούζι, σφραγισμένες παντόφλες και πετσέτες και ο «ασθενής» ήταν έτοιμος για εξέταση.......

Μετά από σχετική αναμονή έκανε την εμφάνιση της φορώντας την λευκή στολή με τα κόκκινα χαρακτηριστικά διακριτικά του Ερυθρού Σταυρού, μαύρες δικτυωτές κάλτσες, ζαρτιέρες και το σχετικό καπελάκι. Έσκυψε «στοργικά» επάνω μου και με ρώτησε τι έχω. Άνοιξε το μπουρνούζι, ξεκούμπωσε την στολή της και άρχισε να με φιλάει στον λαιμό , τα αυτιά και το στήθος; μου. Συνέχισε με ανάλογη περιποίηση στην κοιλιά και τους μηρούς μου. Μόνο και μόνο στην εικόνα, πόσο μάλλον συνδυάζοντας και τα πολύ καλά της προκαταρκτικά είχα γίνει turbo.

Πέρασμα προφυλακτικού, και ξεκίνημα στοματικού. Ποιοτικό, βαθύ με εναλλαγές στο ρυθμό, περιποίηση όλης της γύρω περιοχής. Ήμουν ήδη στα όρια μου, την σταμάτησα, την έβαλα να καθίσει στο «κρεβάτι», ακουμπώντας την πλάτη της στον τοίχο, της άνοιξα τα πόδια, γονάτισα και ξεκίνησα να την περιποιούμαι. Ανταπόκριση σε υψηλό επίπεδα, με μορφασμούς ηδονής, έντονα βογγητά και χάδια από πλευράς της. Ανέβηκα στο κρεβάτι και ιεραποστολικά ξεκινήσαμε το sex σε εντόνους ρυθμούς με πολύ πάθος και ένταση. Συνέχεια με την Αφροδίτη όρθια, σε γωνία 90 μοιρών σκυφτή, ακουμπώντας στο κρεβάτι και εμένα όρθιο πίσω της. Μια στάση που η υψομετρική διαφορά δεν βόλευε για να συνεχίσουμε μετά από κάποια λεπτά, σε κλασσικό doggy style στο κρεβάτι. Η θέα της Αφροδίτης στα τέσσερα είναι κάτι που λίγοι άντρες μπορούν να αντέξουν και έτσι το τέλος δεν άργησε να έρθει.

Σε πλήρη άνεση χρόνου κάθισε δίπλα μου, μου μίλησε για την φιλοσοφία του “The Cage”, τις προσδοκίες τους, τις επιπλέον κινήσεις που έχουν σκοπό να κάνουν, την τάση τους για κάτι διαφορετικό απo το πατροπαράδοτο, με εναλλακτικές μορφές sex και άλλα πολλά. Πολύ τρυφερά με φίλησε, με ευχαρίστησε και ανανεώσαμε το ραντεβού μας στο μεγάλο σαλόνι, κάτι που έγινε, και με συντρόφια τα υπόλοιπα κορίτσια του μαγαζιού (Βίβιαν και Κελλυ) την sexy Βραζιλιάνα barwoman και τους υπόλοιπους φίλους συναγωνιστές περάσαμε πολύ καλά, μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες σε ένα πολύ όμορφο opening party που είχε καλή μουσική, ποτό, αγαπημένους φίλους για παρέα και καλό sex......

Σαφώς μια εμπειρία πολύ διαφορετική από τις συνηθισμένες. Θεωρώ πάρα πολύ έξυπνη την ιδέα της διεύθυνσης για την δυνατότητα πραγματοποίησης αναλόγων φαντασιώσεων.
Στα διαδικαστικά για την Αφροδίτη δεν έχω να πω πολλά, μιας και είναι από τις εμπειρότερες γυναίκες του χώρου, με καλή τεχνική και συμμετοχή. Έπαιξε πολύ καλά τον ρόλο της και με άφησε απόλυτα ικανοποιημένο. Μια συνέδρια που πραγματικά απόλαυσα και θα επαναλάβω και με κάποια άλλη κοπέλα της αλυσίδας.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Αφροδίτη, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Απριλίου, 2014
Τη sexy kitty νοσοκομα..και να μη γινω ποτε καλαΈρωτας
Παντως εμενα δε με βοηθησε η κριτικη, γιατι δεν ειχε ορθογραφικα λαθη, εδωσε πολλες λεπτομερειες για το χωρο κλπ. Χαλια κριτικη......
+1 ομως γιατι ετσι γουσταρω...να ψηφιζω CHEYENE κι' ας μη μ' αρεσουν οι κριτικες του..... Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
08 Απριλίου, 2014
ασφαλισμένους από ΕΟΠΠΥ δέχεται η γιατρός ?

πόση ώρα διήρκεσε η συνάντηση και πόσο κόστισε η επίσκεψη , φίλε μου ?
08 Απριλίου, 2014
Κορυφαία συνεύρεση!
lsh
lsh
09 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κρατησε γυρω στα 30-35 λεπτα και κοστισε 60 ευρω αγαπητε.
Οσο ακριβώς δηλαδη κοστιζει το 69 σαν προγραμμα.
Δεν εγινε καποια επιπλεον χρεωση λογω της φαντασιωσης.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4